Uudised

Parima praktikandi konkurss

Eesti Tööandjate Keskliit otsib taas parimaid praktikante konkursil „Praktik Cum Laude“ ning kutsub üles seadma oma ettevõtte parimad praktikandid!

Konkursi eesmärk on tähtsustada tudengite ja kutseõppurite seas praktikat kui olulist sammu tööelus ja karjääris. See päädib sügisel parimate praktikantide valimisega kolmes kategoorias – parim praktikant kutseõppes, parim praktikant õpipoisiõppes ja parim praktikant kõrghariduses. 

Konkursil osalemine on hea võimalus end noorte seas reklaamida ning näidata end kui missioonitundega ettevõtet, kes panustab aktiivselt järelkasvu koolitamisse. Kandidaate on võimalik esitada 14. septembrini 2018 täites meie koduleheküljelt leitava ankeedi ja saates selle meiliaadressile employers@employers.ee

Lisainfot konkursi kohta saab lugeda Tööandjate Keskliidu kodulehelt. Parima praktikandi tunnustuse saanud õppurid saavad auhinnaks Estonian Business Schoolilt karjäärinõustamise ja võimaluse läbida omal valikul 6 EAP ulatuses aineid või kursuseid. 

Konkurssi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ja SA Innovega. Projekti toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Eesti Tööandjate Keskliit