Uudised

ITL-i korvpalli- ja lauatennise võistluste tulemused

Nädalavahetusel toimus kaks võistlust - uue omaniku leidis ITL-i korvpallikarikas ning selgusid ITL-i lauatennisemeistrid.


ITL-i korvpallikarikas leidis uue omaniku

Telia Spordiklubi korraldas 27. mail Raplas Sadolini Spordihoones turniiri ITL korvpall 2018. Seekordsel turniiril osales 9 võistkonda.
 
Mängud pakkusid palju põnevust ning tasavägiseid (lisaaegadega) mänge oli rohkem kui tavaliselt. 
 
Lõplikud kohad jagunesid järgmiselt:
1. Telia/EMT
2. Telia Korvikütid
3. Telia/ÄRI
4. Helmes
5. Finestmedia
6. Nortal
7. Tartu Telia/Connecto
8. Playtech
9. Proekspert/Columbus
 
Turniiri võitnud Telia/EMT meeskonnas mängisid: Arko Kask, Rauno Lindeberg, Pertti Tiganik, Kaarel Süld, Reili Naarits, Berry Inslermann, Martrin Lepp, Ahto Klaos ja Raavo Merimaa.


Pildil on turniiri esikolmik. Turniiri resultatiivseim mängija oli Erkki Voronin (Tartu Telia/Eltel). Erkki võitis ka 3-punkti-viske võistluse.

Mängude pingelisusest annab tunnistuse Tartu Telia/Connecto võistkond. Kes alagrupis saavutas neljast mängust kaks võitu ja kaks ülinappi kaotust ning kokkuvõttes maandus eelmisel aastal hõbemedalid võitnud tiim seekord seitsmendale kohale. Samuti võib märkida, et turniiril teise koha saavutanud Telia Korviküttide tiim oli alagrupis Telia/EMT võistkonda raskes heitluses võitnud 33:30. Finaalis võttis aga veenva revanši Telia/EMT kuldne tiim. Ilmekas on ka kolmandale kohale tulnud Telia/Äri võistkonna teekond, kes võitis oma alagrupi, kuid poolfinaalis pidi napi kaotusega (20:23) leppima hilisema võitja Telia/EMT võistkonnaga kohtudes.
 
Tunnustame ka ladusalt kulgenud turniiri peakorraldajat Raigo Rommotit ja kohtunike tiimi.
 
ITL-i lauatennisemeistrid on Aire Kurgpõld ja Teet Vaher 
 
Telia Spordiklubi korraldas 26. mail Valtu Spordimajas ITL-i firmade liikmetele lauatennise meistrivõistlused. Kokku osales 27 meest ja 10 naist. 
 


Pildil ITL-i lauatennise turniirist osavõtjaid. 

ITL 2018 aasta lauatennise tulemused:  

Naised:
1. Aire Kurgpõld (Skype)
2. Mari Hindov (Swedbank)
3. Piret Kummel (Telia SK)
4. Hele Hammer (Telema)

Mehed:
1. Teet Vaher (Cybernetica AS)
2. Jegor Guzhvin (Skype)
3. Kalle Kuuspalu (Telema)
4. Raigo Rommot (Telia SK)
 
Täname võistluste peakorraldajat Raigo Rommotit ja peakohtunikku Kalju Kaldat. Tunnustame ka kõiki osavõtjaid põnevate mängude eest.
 
Enno Kiviloo Teliast