Uudised

Industry 4.0 konverents keskendub tehisintellektile

Juba viiendat korda korraldavad Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL), Eesti Elektroonikatööstuste Liit, TalTech, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja juhtivad tehnoloogiaettevõtted Industry 4.0 in Practice konverentsi, mis toob kokku tööstus- ja IKT-sektori, akadeemiliste ringkondade ja poliitikakujundajate esindajad.


 

Konverents keskendub AI ja masinõppe rollile ja kasutamise võimalustele tööstuses ning Tööstus 4.0 praktiliste näidete jagamisele. Konverentsil osalevad tööstusjuhid ja -insenerid, infotehnoloogiaettevõtete ja ülikoolide esindajad ning avaliku sektori liidrid, et leida uusi Tööstus 4.0 arendamisega seotud ideid ja võimalusi nende elluviimiseks. 

Konverents on suunatud Läänemere piirkonna otsustajatele ja ekspertidele. Ootame umbes 300 osalejat järgmistest valdkondadest: tootmine, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT), valitsus- ja avalik sektor, ülikoolid ja teadmistepõhised tööstusharud.

Sel aastal toimub konverents 29. mail 2019 TalTech Mektory Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses (Raja 15, Tallinn). Rahvusvahelise konverentsi töökeel on inglise keel.

Tere tulemast viiendale Industry 4.0 in Parctice konverentsile! 

Lisainfo konverentsi kodulehel: https://industry40.ee ja Facebookis: https://www.facebook.com/industry4.0practice/