Uudised

Industry 4.0 konverents keskendub tehisintellekti ja masinõppe rollile tööstuses

29. mail 2019 toimub Tallinnas juba viiendat korda juhtivate organisatsioonide ja ettevõtete koostöösI Industry 4.0 in Practice, mis keskendub sel korral tehisintellekti ja masinõppe rollile tööstuses.


Konverentsi korraldavad koostöös Tallinna Tehnikaülikool, Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Assotsiatsioon, EAS, Eesti Elektroonikatööstuse Liit ja konverentsiettevõte Confent. Konverentsi partnerid on Tartu Ülikool, Cisco, Ericsson ja Siemens. Konverentsi kaaskorraldaja Tauno Otto sõnul on tegemist ainulaadse konverentsiga juba seetõttu, et see toimub jagamismajanduse põhimõtetel. “Korraldajad ja partnerid panustavad ühiselt, et tuua regiooni IKT- ja tööstusettevõteteni kõige uuem tootmise digitaliseerimise oskusteave,” selgitas ta.Konverentsil arutatakse, milliseid väljakutseid aitab tööstuses lahendada tehisintellekt ja mida see tähendab erinevatele tööstusprotsessidele. Esitletakse häid näiteid juba täna toimivatest lahendustest ning tulevikuvisioone. Lisaks lavalt kuuldavale on Tauno Otto sõnul oluline tööstuse sidusrühmade omavaheline kohtumine. “Konverentsil osalevad tööstusjuhid ja -insenerid, infotehnoloogiaettevõtted, ülikoolide esindajad ning avaliku sektori liidrid. Nende kohtumisel tekkivadki uued ideed ja leitakse võimalused nende elluviimiseks,” kinnitas Otto.

Konverentsi osalemistasu on 290.00 + km. ITL-i liikmesettevõtete juhtidele pakume konverentsil osalemist TASUTA. Registreeruge aasta olulisemale Tööstus 4.0 teemalisele sündmusele konverentsi kodulehekülje kaudu.
Silm tasub peal hoida ka konverentsi Facebooki lehel, kus kuulutame välja esinejaid ja jagame valdkonna uudiseid.