Uudised

Välisüliõpilaste ja tööandjate infopäev "Work in Estonia''

19. novembril kell 11.00-17.00 toimub Tallinna Tehnikaülikooli peamajas (Ehitajate tee 5) välisüliõpilaste ja tööandjate infopäev "Work in Estonia'', mida korraldab SA Archimedes koostöös kõrgkoolidega.

Infopäev on suunatud nii välisüliõpilastele kui ettevõtetele üle Eesti. Eestis õpib 2230 välisüliõpilast 96 välisriigist ning nende huvi leida töö- või praktikakoht on suur ning kasvab iga aastaga. Infopäev on suurepäraseks võimaluseks leidmaks just teile sobiv Eestis õppiv välisüliõpilasest praktikant või tulevane töötaja, kellel on mitmekülgne keeleoskus ja arusaamine erinevate riikide kultuuritaustast ja -spetsiifikast.

Infopäev on jagatud kolmeks osaks. Avaosas antakse ülevaade välisüliõpilaste töötamisvõimaluste hetkeolukorrast ning arengust, teine on jagatud kolmeks paralleelseks töötoaks, milledes antakse huvilistele ülevaade Eestis töötamise eripäradest ja seadusandlusest, ettevõtlusest, juhtimisest ning praktikast ja viimane osa toimub töömessina, kus on ettevõtjatel ja Eestis õppivatel välisüliõpilastel näost näkku kohtuda.

Kutsume kõiki tööandjaid:
1) osalema oma infopunktiga töömessil - või kui soovite, on võimalik oma tööpakkumiste ja reklaammaterjalide edastamise osas võtta ühendist Heidi Pähniga, heidi.pahn@ttu.ee. Kohad on piiratud, registreerimiseks palume täita registreerimisvorm.
2) Osalema erinevates loengutes ja seminarides.
3) Jagama enda kogemusi erinevates töötubades.

Osalemine üritusel (sh oma infopunktiga) on tasuta.

Kõikide lisaküsimuste puhul võib pöörduda meiliaadressil heidi.pahn@ttu.ee.