Uudised

Üleskutse: liituge ITL-i tagasi kooli kampaaniaga!

Kutsume teid 7.-11. aprill 2014 osalema ITL-i Tagasi kooli kampaanias „Reaalainetega edukaks“, mille eesmärgiks on tõsta noorte huvi tehnoloogia arengu ja reaalainete vastu ning näidata nende praktilisi rakendusvõimalusi igapäevaelus.

Selle ühe nädala jooksul soovime, et võimalikult suur hulk IKT valdkonna inimesi käiks üldhariduskoolides andmas tunde ja rääkimas noortele oma tööst ning sellest, miks on lahe IT’s töötada. Eelmine aasta osales kampaanias pea 100 inimest IKT ettevõtetest ja kokku anti üle 180 tunni. Koos saame antud numbrid ületada!

Endale sobiva kooli leidmine käib Tagasi kooli süsteemi kaudu, mille kohta ITL annab täpsed juhiseid, kui olete oma kampaanias osalemise soovist teada andnud. ITL-i kodulehel on koondatud eelmise aasta materjale ja soovitusi tunni ülesehitamiseks ja ka mõned näidistunnikavad koos põnevate mängudega. Kindlasti täiendame seda veel uute materjalidega. Kui teie praegune vabandus oli, et ma tahaks osaleda küll, aga ma ei oskaks midagi noortele rääkida, siis osalege ikkagi kindlasti ja ideede osas, mida rääkida ja kuidas tundi üles ehitada aitame me Teid! Mida laiaulatuslikuma kampaania nii regionaalselt kui ka tundide antavate arvu poolest suudame me korraldada, seda suurema avalikkuse tähelepanu suudame me saada IKT sektori tööjõupuudusele ja noorte vajalikkusele sektoris.

Andke oma soovist kampaanias osaleda teada heleri.vahemae@itl.ee  ja me liidame teid ITL-i tagasi kooli listiga ning jagame juba täpseid juhiseid edasise kohta.

Kõik on IT!

Doris Põld
ITL projektijuht
Doris.pold@itl.ee  
+372 511 44 11