Uudised

Testlab kutsub äppe testima!

Eesti IKT klaster korraldab oma partneritele 28. aprillil 2017 Mektorys Testatroni, kus ettevõtted saavad laboritingimustes testida äppe.

Tegu on Telia Testlabi (endine Smartlab) korraldatava üritusega, mille käigus hinnatakse mobiilirakenduse funktsionaalsust eri olukordades, seadmetes ja operatsioonisüsteemidel. Päeva lõpus annab testimise läbi viinud meeskond iga äpi kohta detailse kirjaliku tagasiside. 

Testimismeeskond koosneb TTÜ tehnoloogiatudengitest (u 20-30), keda juhendavad Testlabi ja Telia eksperdid Priit Pikk ja Jaanus Pettai. Eelnevad Testatronid on ettevõtetelt (nt Tallink ja FOB Solutions) saanud väga positiivset tagasisidet

Ühe täispikkuses testimispäeva hind on 2000 eurot, mis jaguneb osalevate ettevõtete vahel, 50% katab sellest Eesti IKT klaster. Testimisürituse toimumiseks on vajalik vähemalt kahe ettevõtte osalus. Kui osaleb kaks ettevõtet, siis on osalustasu 500 eurot ettevõtte kohta. Hind sisaldab labori ja ruumide kasutamist, toitlustust, testimisseadmete kasutamist ja automaattestimise võimekust. 

Testatoni läbiviimist toetab Eesti IKT klastri raames Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusel. Telia Testlabi Testatroni läbiviimist korraldavad TTÜ Mektory, Telia Eesti ja IKT Demokeskus. 

Registreerimine ja info: Jaanus Pettai (info@smartlab.ee) ja Ralf-Martin Soe (ralf@itl.ee, 52 39 520). 

Eesti IKT klaster