Uudised

Tänane konverents toob Tallinnasse maailmatasemel IT-visionäärid

Täna, 24. aprillil peetakse Tallinna Ülikoolis konverentsi „Change, Quick!“, kus kohtuvad ärijuhid ja ülemaailmselt tunnustatud IT-visionäärid, et analüüsida, kuidas IT muudab ärimudeleid kõigis valdkondades.

“Täna on iga firma IT-firma,” ütles tänase konverentsi peaesineja Stephen Prentice, kes on maailma juhtiva IT-analüüsi firma Gartner asepresident. “Digitaalne tehnoloogia muudab lõpuks kõiki ärivaldkondi – see on lihtsalt aja küsimus. Finantsteenused tajuvad seda vajadust juba praegu, jaemüük suundub üha rohkem internetti, haridus, meedia ja meelelahutus on muutumas ja nii ka teistes valdkondades. Me oleme digitaalse industriaalajastu lävel.”

Konverentsil astuvad üles ka IT-strateeg Rudy de Waele, kes on andnud nõu sellistele brändidele nagu BMW ja Louis Vuitton, Tieto asepresident Joni Lehtonen ja GrabCADi juht Hardi Meybaum. Oma kogemustest räägivad Eesti startup-ettevõtted fits.me, TrasferWise ja Fortumo.

“Change, Quick!” esitab IT kasutamise parimaid kogemusi erinevatest ärivaldkondadest nagu põllumajandus, rõivatööstus, logistika, jaemüük ja loovtööstus. Ettekannete vahel saab sõna ettevõtjatest koosnev fookusgrupp, kes hindab, kuidas konverentsil räägitut kõige paremini oma ettevõtte tegevuses ära kasutada.

“See ei ole IT-konverents IT-inimestele,” rääkis Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) president Anneli Heinsoo. “Pigem on see töötuba maailmakuulsate IT-gurudega, kus ettevõtted saavad ideid, kuidas IT-d oma valdkonnas maksimaalselt ära kasutada.” Konverentsil on ka demoala, kus näeb oma silmaga tehnilisi uuendusi IT- ja tehnoloogiavallast.

Konverentsi korraldavad Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit ja Balti Innovatsiooniagentuur. Konverents on osa sel nädalal toimuvast Eesti IKT nädalast.

Lisateave konverentsi veebilehel www.itkonverents.ee.

Lisainfo:
Anneli Heinsoo
Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) president
tel 5623 3333
anneli.heinsoo@itl.ee
www.itl.ee