Uudised

Tähelepanu - IT rahvas ROCK’ib taas!

Täna, 15. mail toimub Rock Cafes IKT nädala ametlik lõpupidu RockIT.

Juba kuuendat korda korraldab Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit IKT valdkonna ettevõtete bändide festivali RockIT. Teist aastat järjest toimub antud suurüritus ICT week raames, mis koondab endast suurt hulka tehnoloogia valdkonna üritusi.

Rock IT on bändide pidu, kus IKT ettevõtete bändidele on antud võimalus olla ise peaesineja Rock Cafe laval ning hullutada kõiki oma fänne. Ülesse astuvad nii vanad tegijad, kui ka uued üllatajad, see aasta on esinemas lausa 11 gruppi.
Esinemas on järgmised kollektiivid: Bigbank bänd „Bigband“, Eesti Telekomi bänd „The CableWaves“, Ericssoni bänd „The Targets“, Icefire bänd „The Fireheads“, Kühne+Nagel bänd „Grüne+Wagen“, Microsoft+SAP bänd „Palavik“, Net Group bänd „A Bit Selfish“, Nortali bänd „Norats“, Skype bänd „MoodMess“, Dateli bänd „UPS“ ning spetsiaalselt RockIT peoks moodustatud ITL-i koori bänd „RockBit“.

Kohapeal on võimalik endale pilet lunastada. Esimene bänd läheb laval kell 20.00 ja pidu jätkub hommikuni. Lisainformatsioon: RockIT veebist.