Uudised

TÜ arvutiteaduse instituut korraldab karjääripäeva 15. märtsil 2013

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut korraldab reedel, 15. märtsil taas karjääripäeva, eesmärgiga aidata kokku viia arvutiteaduse erialade tudengeid ja IKT ettevõtete poolt pakutavaid praktika- ning karjäärivõimalusi, pidades eelkõige silmas suveperioodi. Üritus toimub messivormis - ettevõtetel on võimalus teha väljapanek: jagada infomaterjale, kasutada bännereid, intervjueerida tudengeid. Täiendavalt on võimalus viia läbi ka kuni 10-minutiline ettevõtte tutvustus. Tudengitel on vastavalt võimalik vastavate väljapanekutega tutvuda ning luua otsekontakt ettevõtete esindajatega. Ettevõtetetutvustused toimuvad kell 12.15-14.00, mess kell 14.15-17.00 ning toimumispaigaks on Matemaatika-informaatikateaduskonna õppehoone aadressil J. Liivi 2, Tartu.

2012. aastal osales karjääripäeval üle 70 üliõpilase ning 20 töö- ja praktikakohtade pakkujat, sel aastal loodame veelgi suuremat huvi nii tudengite kui ettevõtete poolt.

Üritusel osalemine on ettevõtetele ja tudengitele tasuta. Osalemiseks täitke palun hiljemalt 25. veebruariks registreerimisvorm, mis asub siin. Rohkem infot ürituse ja praktikakorralduse kohta üldisemalt leiate karjääripäeva lehelt. Küsimuste korral võtke palun ühendust alates 15. veebruarist Eva Pruusapuu'ga (eva.pruusapuu@ut.ee, tel 737 5425). Kiireloomuliste küsimustega pöörduge palun Martin Kaljula poole (martin.kaljula@ut.ee, 737 5425).

Karjääripäevaga seonduva teavitustegevuse ja ruumipaigutuse (sh lauad) korraldab arvutiteaduse instituut. Üritusel jagatavate materjalide eest vastutavad osalevad ettevõtted. Materjalide koostamisel palume arvestada ka välistudengitest osalejatega (tarkvaratehnika ja küberkaitse erialade
magistrandid).