Uudised

Riigi Infosüsteemi Amet on välja kuulutanud konkursi „Eesti parim e-teenus 2013“

Konkursile on oodatud osalema kõik Eesti ettevõtted, organisatsioonid ja üksikisikud, kes arendavad või pakuvad e-lahendusi järgmistes valdkondades: e-äri, e-tervis, e-haridus, e meelelahutus, e-kultuur, e-valitsemine ja e-kaasamine.

Konkursil saavad osaleda lahendused, mis on loodud ja kasutusele võetud või mida on oluliselt uuendatud viimase kahe aasta jooksul (st alates jaanuarist 2011 kuni konkursile taotluste esitamise tähtajani).

Taotlusi oodatakse kuni 26. märtsini 2013 (k.a).

Taotluse saab esitada siin.
Konkursi reeglitega saab tutvuda siin.

Konkursile esitatud lahenduste seast valitakse välja võitjad seitsmes kategoorias ning peavõitja. Samuti valitakse välja kuni 8 teenust, mis esindavad Eestit rahvusvahelisel e-teenuste konkursil World Summit Award 2013. Eriauhinna kõige kasutajasõbralikumale lahendusele on välja pannud Baltikumi suurim IKT-ettevõte Nortal.

Konkursi võitjad kuulutatakse välja 19. aprillil 2013 toimuval Infoühiskonna konverentsil.

Miks osaleda?
1. Tunnustus tehtud tööle
2. Tähelepanu (potentsiaalselt rahvusvaheline) oma teenusele ja organisatsioonile. Konkursile laekunud lahendusi hakkame tutvustama konkursi veebilehel ja sotsiaalmeedias koheselt pärast taotluse laekumist, st mida varem taotluse esitate, seda enam kajastust saate.
3. Tagasiside ja ideed lahenduse täiustamiseks

Lisainfo:
Katri Ristal
Tel: 56 54 654
E-post: katri.ristal@artun.ee  

Eesti parim e-teenus 2013 konkursi toimub Riigi Infosüsteemi Ameti eestvedamisel ning seda aitavad korraldada BDA Consulting OÜ ja KPMS & Partnerid OÜ. Konkurss toimub EL sf programmist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.