Uudised

Riigi Infosüsteemi Amet kutsub osalema konkursil Eesti parim mobiilirakendus 2016

Konkursile on oodatud kõik ettevõtete, riigiasutuste, vabakonna ja üksikisikute poolt loodud mobiilirakendused, mis on loodud või oluliselt täiendatud viimase kahe aasta jooksul.

Konkursil osalemine on hea võimalus oma teenuse tutvustamiseks laiemale publikule (sh rahvusvaheliselt). Konkursi võit on kõrgeim riiklik tunnustus kodumaistele mobiilirakenduste arendajatele ja mobiilsete teenuste pakkujatele. Lisaks peapreemiale annab Eesti tipp-professionaalidest koosnev žürii välja eripreemiad ettevõtete, avaliku sektori ning kodanikuühiskonna rakendustele. Eraldi äramärkimise saab ka rahva lemmik. Konkursi kandidaatide seast valitakse välja ka rakendused, mis esindavad Eestit rahvusvahelisel mobiilirakenduste konkursil World Summit Award Mobile.

Konkursi tähtaeg on 2. mai 2016 südaööl.

Tutvu konkursi reeglitega ning esita oma rakendus konkursile. Avalduse esitamine võtab ca 20-30 minutit.
Jälgi konkursi käiku ka Facebookis.
Konkursi võitjad selguvad 8. juunil 2016 toimuval konkursi lõpuüritusel.

Konkurss „Eesti parim mobiilirakendus 2016“ toimub Riigi Infosüsteemi Ameti tellimusel EL struktuuritoetuse toetusskeemist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ ning Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel. Konkursi korraldajaks on BDA Consulting OÜ.