Uudised

Regio võitis esimese Eesti firmana Global Mobile Awards auhinna

25. veebruaril kuulutati omas kategoorias Global Mobile Award võitjaks Reach-U lahendus Demograft. Auhind antakse välja Barcelonas toimuval iga-aastasel mobiilside maailmakonverentsil MWC.

Regio on esimene Eesti ettevõte, kes prestiižse ürituse 19-aastase ajaloo jooksul selle auhinna pälvinud on. Regio osales kategoorias „Best Mobile Technology. Best Solution for Growing Smaller or Independent Networks“.

Ürituse korraldaja, GSMA Ltd. tegevjuht John Hoffman ütles: „Käesolev 19. aasta näitas taas, kui silmapaistavalt kõrge on mobiilside kui mitmekesise ja kasvava tööstusharu innovatsiooni ja loomingu tase järjest uute toodete ja teenuste väljatöötamisel“. Ta lisas: „Selle aasta auhinnakonkursil osalenud 680 kõrgelt kvalifitseeritud töö võistlus oli tugevam kui eales varem ja seega on võitjad erilise au ära teeninud. GSMA soovib südamest tänada kõiki, kes osalevad mobiilside tuleviku arendamisel.“

Auhinnast veelgi innustust saanuna jätkab Regio rahvusvahelisele turule Reach-U nime all suunatud toodete arendamist. Samas oleme kindlad, et ka koduturg saab Regio aktiivsest arengust jätkuvalt osa.

Allikas: www.regio.ee