Uudised

Regio lahendus Demograft on kandidaat Global Mobile Award auhinnale

Allikas: www.regio.ee

Reach-U lahendus Demograft on valitud Global Mobile Award kandidaadiks. Auhinda antakse välja iga-aastasel Barcelonas toimuval mobiilside maailmakonverentsil MWC.

Demografti lahenduste esiletoomine on suur tunnustus ja oleme selle eest tänulikud žüriile ning meie esimestele klientidele. Demograft on sündinud just tänu operaatoritele, kellega tihedas koostöös on kirjeldatud mobiiliäri tänased väljakutsed ning loodud neile lahendused.

Auhinnale kandideerijate loetelu on avaldatud aadressil http://www.globalmobileawards.com/nominees-2014 (Reach-U Demograft on esitatud kategoorias 6e).

Asukohapõhise info kasutamine mobiiliäris on veel algusfaasis, aga nominentide pikas loetelus on veel teisigi selle valdkonna lahendusi. Tooksime esile Turkcelli Smart Map lahenduse. Turkcell on üks juhtivatest ettevõtetest, kes loob uut väärtust mobiiliklientide anonüümsete andmete alusel. Pakutava teenuse kirjeldus on leitav aadressil https://akilliharita.turkcell.com.tr.

Oma kategoorias hindame kõrgelt KT poolt esitatud Small Cell Solutions lahendust. Asukohapõhine analüütika on suurepärane töövahend väikeste tugijaamade planeerimiseks. Selle abil saame koguda väärtuslikke andmeid, et teha õigeid valikuid just siseruumides parima levi tagamiseks. Kas seal on liiga palju kliente tavalise saatja võimsuse jaoks? Milline on seda ala kasutavate mobiiliklientide keskmine käive? Millised on viimase poolaasta trendid? Kõik need on küsimused, millele pole võimalik vastata lihtsalt mobiilivõrgu signaali mõõtes, kuid millele vastab Demograft läbi mobiiliklientide kasutusstatistika.

Meie auhinnakandidaadiks tunnustatud lahenduse kasutusvaldkonnad on väikeste muudatustega leitavad siit ja kiire emotsiooni saab siit.

Reach-U meeskond tutvustab lahendust Barcelonas toimuval mobiilside maailmakonverentsil MWC, hallis Hall 8.1, stendil 8.1K31.