Uudised

Rahvusvaheline Manufuture konverents toimub Tallinnas

Aasta 2017 toob meile seoses Eesti Euroopa Liidu eesistumise aastaga enneolematult suuri ja olulisi sündmusi. Üks nendest on rahvusvaheline MANUFUTURE konverents. 24.-25. oktoobril toimuvale tippkonverentsile on oodata kokku ligi 600 tööstussektori ja akadeemiliste ringkondade juhtfiguuri ning poliitikut üle kogu Euroopa, et koos visandada Euroopa tööstuse tulevikku ning määratleda eelisarendatavad tehnoloogiaarendussuunad 2020-2022.


Manufuture konverents toimub üle aasta ning on kogu tootmissektori võtmeüritus Euroopas, kus räägitakse tööstuse ja tootmise strateegilisest tähtsusest majandusele. Tööstuse arengu teemadel oleme Eestis juba kaks aastat väga edukalt korraldatud Industry 4.0 in Practice konverentsi, mis sel aastal toimub samuti MANUFUTURE konverentsi raames. 

MANUFUTURE 2017 “Moving up the Value Chain” konverents keskendub kolmele põhiteemale:
Energia- ja ressursitõhus tootmine;
Tootmise digitaliseerimine ja neljas tööstusrevolutsioon;
Tööstuse arengut kiirendavad uued tehnoloogiad. 

Konverentsi korraldavad DIMECC, EFFRA, IMECC, Innovate UK, Manufuture EU, Euroopa Komisjon ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit. MANUFUTURE konverentsi Eestis toimumise projekti juhib Tallinna Tehnikaülikool.  

Sündmuse raames korraldatakse ka kohtumisi ja toimub partnerite expo-näitus. Programmi ja uudistega saate ennast kursis hoida konverentsi kodulehel ja Facebookis.   
Partnerite expo tingimused.  

ITLi liikmetel on võimalik taotleda konverentsi kodulehelt tasuta kutset. 

Doris Põld, doris.pold@itl.ee