Uudised

Osale oma ettevõttega Eesti suurimal ettevõtluskonkursil!

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja Eesti Tööandjate Keskliit kutsuvad teid osalema Eesti Parima Ettevõtte valimisel.

Konkursi Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2014 raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus ettevõtete majandusnäitajate põhjal. Konkursi eesmärgiks on selgitada välja parimad nii suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete kui ka mikroettevõtete arvestuses, lisaks koostatakse edetabelid järgmistes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, arhitektuur ja projekteerimine, põllu- ja metsamajandus, turism, finantsvahendus, äriteenindus ja kinnisvara, teenindus. Konkurss on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele ettevõtlusorganisatsioonide poolt. Esita oma ettevõtte andmed hiljemalt 30. juunil.
Tutvu osalevate ettevõtetega: www.ki.ee/konkurss/ankeet/firmad.php

Konkursi Ettevõtluse Auhind 2014 raames selgitatakse välja riigile enim kasu toonud ettevõtted viies kõige olulisemas valdkonnas: aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta disaini rakendaja, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör. Konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas ka pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis. Esita oma ettevõtte info hiljemalt 8. augustil.

Mõlema konkursi tugevaimate seast valib sõltumatu žürii välja ettevõtte, kes pärjatakse tiitliga Eesti Parim Ettevõtte 2014. Konkursside parimad ning peavõitja kuulutatakse välja pidulikul tseremoonial juba selle aasta sügisel. Lõppvalikul arvestatakse ettevõtte majandusnäitajaid, hakkamasaamist keerulises majanduskeskkonnas, panust töökohtade loomisel, tegevusi ekspordi suunal ning panustamist ühiskonda.

MIKS OSALEDA?
• Osalemine on ettevõttele hea võimaluse oma tuntuse suurendamiseks.
• Saate hea võimaluse end konkurentidega võrrelda.
• Parimad pälvivad ettevõtlusorganisatsioonide ja riigi kõrgeima tunnustuse.
• Konkursi võitjad saavad õiguse kasutada vastavasisulist märgist oma kodulehel ja materjalides.
• Konkursiga kaasneb suur meediakajastus.
• Konkursi parimad saavad kutse pidulikule auhinnagalale.

Alusta siit: www.ettevotluskonkurss.ee


Lisainfo:
Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel
Moonika Kukk
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda | tel: 604 0088 | e-post: moonika.kukk@koda.ee

Ettevõtluse Auhind
Katre Purga
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus | 627 9501 | e-post: katre.purga@eas.ee