Uudised

Mobiil-ID võimaluste tutvustamiseks ning kasutajate arvu suurendamiseks viiakse läbi teavituskampaania

Riigi ja erasektori koostöös käivitatud NutiKaitse 2017 projekti raames viiakse perioodil 15. september - 19. oktoober 2014 läbi Mobiil-ID teavituskampaania.

Kampaania eesmärk on tutvustada Mobiil-ID võimalusi ning suurendada Mobiil-ID kasutajate arvu, sest Mobiil-ID on turvaline viis, kuidas nutiseadmetes isikuid tuvastada ja ainus viis digitaalallkirja andmiseks.

Pöördume Teie, kui e-teenuse pakkuja poole, palvega osaleda klientidele suunatud Mobiil-ID teavituskampaanias. Kampaania raames töötame välja veebibännerid, mis viivad Mobiil-ID taotlemist tutvustavale kodulehele. Neid bännerid saate oma kodulehekülgedel ja iseteeninduskeskkondades kuvada. Samuti jagame Teiega Mobiil-ID elektroonilisi infomaterjale A4 formaadis, mida saate välja printida ja klientidele jagada.

Uuringute järgi kasutas nutitelefone 2013. aasta lõpus juba rohkem kui 50% Eesti elanikkonnast ning noored vanuses 15-19 peaaegu eranditult. ID-kaardi elektroonilisi võimalusi kasutab ligi 600 000 inimest, kuid on selge trend, et üha rohkem inimesi kasutab nutiseadmeid ning üha rohkem teenuseid kolib samuti nutiseadmetesse. Mobiil-ID on nutiseadmetes asendamatu. Kampaania eesmärk on teavitada inimesi, et Mobiil-ID on turvaline ja mugav viis nutiseadmetes e-teenuste/rakenduste kasutamisel.

Kampaanias osalemist on juba kinnitanud NutiKaitse 2017 koostööleppe algatajad: AS Sertifitseerimiskeskus, Riigi Infosüsteemi Amet, Swedbank, SEB, EMT, Elion, Elisa, Tele2 ja Vaata Maailma SA. NutiKaitse 2017 projekti üheks eesmärgiks on, et vähemalt 300 000 inimest Eestis kasutaks nutiseadmetes Mobiil-ID teenust.

Lööge kaasa, et Mobiil-ID jõuaks iga nutisõbra taskusse!

Lisainfo NutiKaitse 2017 algatuse kohta http://www.vaatamaailma.ee/nutikaitse 

Lisainfo kaasalöömise kohta:


Rica Williams
Vaata Maailma SA
kommunikatsioonijuht
skype: cosmicri
6027376
rica@vaatamaailma.ee
www.vaatamaailma.ee