Uudised

Laste ja noorte tehnoloogiaalaste huviringide NutiLaborite infopäev 13. juunil

Vaata Maailma Sihtasutus ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) kutsuvad Teid laste ja noorte tehnoloogiaalaste huviringide NutiLaborite infopäevale neljapäeval, 13. juunil 2013 kell 15.00-17.00 Tallinna Teaduspargi Tehnopoli saali Saturn (Teaduspargi 6/1, Tallinn).

Päevakava on järgnev:

15.15 Enn Saar, ITL juhatuse liige ja Vaata Maailma SA nõukogu esimees teeb kokkuvõtte eelmisest Nutilaborite tegevusaastast, saavutustest, uue taotlusvooru tulemustest ning tutvustab lühidalt projekti tulevikuplaane ja toetamise võimalusi.

15:30 Kristi Kivilo, Vaata Maailma SA juhataja teeb kokkuvõtte parimatest 2012/2013 a. Nutivõistlusele esitatud töödest, toimub ka parimate autasustamine.

15.45 Üheksa NutiLaborit üle Eesti tutvustavad enda poolt loodud mobiiliäppe, roboteid, programme ning korraldavad robootikavõistluseid.

NutiLaborite projekt kutsuti ellu 2012 - 2013. õppeaastal Sihtasutuse Vaata Maailma eestvedamisel koostöös EMT, Elioni ja Microsoftiga. NutiLaborite eesmärk on toetada ja soodustada infotehnoloogiaalast huvitegevust, läbi mille suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning tõsta infotehnoloogiat õppima asuvate noorte arvu. Pikemas perspektiivis aitab see vähendada noorte töötust ja tõsta IT-spetsialistide hulka Eestis. Tänu NutiLaboritele sai üle 600 noore eelmisel õppeaastal lüüa kaasa infotehnoloogiaalaste huviringide töös üle Eesti.

Oma tulekust anna palun teada hiljemalt 11. juuniks aadressil brigitta.rehe@jlp.ee  või telefonil 6640661.

Lisainfo:
Pille-Mai Mandre
pillemai@vaatamaailma.ee
tel 50 76 766