Uudised

Konverents: GIS – geograafia kaudu 2015

Tänavu juba 12. korda toimub 6.-7. mail 2015 Tallinna hotellis „Euroopa“  Eesti suurima GIS- ja geoinformaatika alane konverents „GIS – geograafia kaudu“.

Juba aastaid on see Esri päevade raames toimuv üritus olnud kohtumispaigaks, mis toob kokku Eesti geoinformaatikud, geoinfosüsteemide kasutajad/kliendid ja GIS-tehnoloogia tootjate esindajad. Arengud IT- ja GIS-maailmas on olnud jätkuvalt väga kiired ning konverentsi eesmärk on tutvustada viimaseid GIS-tehnoloogia uuendusi ja tulevikusuundumusi ning saada ülevaade valdkonna hetkeseisust Eestis.

Konverentsi kavas on kinnitatud üle 30 esineja, teiste hulgas George Spoelstra (Holland), Jyrki Ahvonen (Soome), Henn Sarv (Eesti) ja paljud Eesti geoinformaatika kogukonnale tuttavad esinejad erinevatelt elualadelt.

Kindlasti leiate teemade valikust mõne uue ja seni teadmata kasutusala, mis võiksid Teile olla inspireerivad ja huvipakkuvad. Konverentsi teisel päeval toimub paralleelselt kasutajate sessiooniga GIS-tehnoloogia sessioon, kus AlphaGIS ettevõtte töötajad tutvustavad töötoa formaadis nii ArcGIS tarkvara uuendusi, erinäolisi rakendusi ja võimalusi kui ka nendega seotud praktilisi töövõtteid. Usume, et avastate pakutavate teemade valikust ka kasulikke mõtteid ja ideid, mida ühel või teisel moel ka enda igapäevases töös rakendada.

Miks osaleda?
• Õppida uusi tehnoloogiaid ja saada värskeid ideid – Esri ja teiste GIS-valdkonna tootjate lahendused
• Sisukas ja tihe konverentsiprogramm – erinevates sessioonides astub üles rohkem kui 30 esinejat Eestist ja välisriikidest
• Kohtuda vanade ja uute tuttavatega – ligikaudu 200 osalejat suurematest ja väiksematest GIS-vahendeid rakendavast asutusest ja ettevõttest
• Meeleolukas õhtune programm Õpetajate Majas, kus meeleolu loovad muuhulgas ka Vaiko Eplik bändiga ja DJ Indrek Siren

Täpsem info ja registreerimine