Uudised

Kontaktprojekt Võti Tulevikku 2013 toimub 4.-6. märts 2013

4.-6. märtsil toimub Tallinna Tehnikaülikoolis kontaktprojekt „Võti Tulevikku“, kuhu kogunevad tudengid ja ettevõtted üle Eesti. Ürituse eesmärk on viia kokku ettevõtted ja tudengid ning luua parimad võimalused omavaheliseks kontaktiks. Üritus on suunatud kõigile Eesti ettevõtetele, kes vajavad oma meeskonda kõrgharidusega tööjõudu.

Ürituse toimumine on kavandatud erinevalt eelnevatest aastatest kolmele päevale. Eduka projekti saladus peitub uutes ning efektiivsetes lahendustes, millest on tingitud ka selleaastane muudatus. Ümberkorraldustega pakutakse ettevõtetele enam väljavaateid end tudengitele nähtavaks teha.Tudengile annab kolmepäevane üritus teatava kindluse: kui ühel päeval pole võimalik osaleda, on alternatiiviks teine messipäev. 4. märtsil toimuvad Tallinna Tehnikaülikoolis avaliku elu tegelaste poolt juhitud loengud ja lühikoolitused erinevatel üldharivatel teemadel.

5. ja 6. märtsil leiab Tallinna Tehnikaülikooli aulas aset tudengitele suunatud karjäärimess, kus ettevõtted tutvustavad end infostendidega ning kuuele esimesele ettevõttele pakume võimalust tutvustada ennast detailsema presentatsiooniga. Paralleeselt karjäärimessiga toimuvad ka ettevõtete töötoad, kus igas töötoas saab kuni 20 tudengit kätt proovida erinevate ülesannete lahendamisega, mis ettevõte on välja pakkunud.

Samuti pakume ettevõtetele võimalust korraldada tudengitele firmakülastus, mis leiab aset kahe nädala jooksul pärast üritust. 

Lisainformatsioon on kättesaadav ürituse kodulehel: www.vt.ee