Uudised

Konkurss Eesti parim e-teenus 2015

Riigi Infosüsteemi Amet korraldab konkursi, et välja selgitada viimastel aastatel loodud Eesti parimad e-teenused. Konkursile on oodatud avaliku sektori, erasektori ja kolmanda sektori e-lahendused. Konkursi kontekstis lähtume e-teenuste kõige laiemast tähendusest, st konkursile on oodatud kõik e-kanalite vahendusel kasutatavad teenused, v.a mobiilirakendused, mis on kasutatavad ainult mobiilsetes seadmetes. Mobiilirakendusi on võimalik esitada konkursile “Eesti mobiiliauhinnad 2015″.

Konkursi eesmärk on tutvustada uuenduslikke ja kasulikke e-teenuseid ning tunnustada nende loojaid. Konkursil osalemine on hea võimalus oma teenuste tutvustamiseks laiemale publikule (sh rahvusvaheliselt) ning riikliku tunnustuse kaudu tõsta teenuse usaldusväärsust kasutajate silmis.

Konkursile saavad kandidaate esitada nii teenusepakkujad kui ka rakenduste arendajad. Täpsemad nõuded teenustele ja taotluse esitajatele leiad reeglite alt.

Konkursile esitatud e-teenuste seast valitakse välja võitjad kolmes kategoorias ning peavõitja.

Konkursi kandidaatide seast valitakse välja ka teenused, mis esindavad Eestit rahvusvahelisel e-teenuste konkursil World Summit Award.

Konkursi kategooria- ja peavõit on riiklik tunnustus e-teenuste loojatele kui Eesti infoühiskonna eestvedajatele ja eeskujudele.

Olulised kuupäevad:

  • 24.aprill 2015 –  konkursi avaüritus debatt “Kaduv teller ehk kas e-teenused on alati head?”. Lisainfo ja registreerumine
  • 11.mai 2015  taotluste esitamise tähtaeg. Esita oma taotlus SIIN
  • 27.mai 2015 – selguvad iga kategooria 3 parimat, kes jätkavad kandideerimist kategooria võidule ja peavõidule
  • 05.juuni 2015 selguvad konkursi  „Eesti parim e-teenus 2015“ kategooriate võitjad ning üldvõitja

Konkurss „Eesti parim e-teenus 2015“ toimub EL struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.

Riigi Infosüsteemi Amet korraldab konkursi, et välja selgitada viimastel aastatel loodud Eesti parimad e-teenused. Konkursile on oodatud avaliku sektori, erasektori ja kolmanda sektori e-lahendused. Konkursi kontekstis lähtume e-teenuste kõige laiemast tähendusest, st konkursile on oodatud kõik e-kanalite vahendusel kasutatavad teenused, v.a mobiilirakendused, mis on kasutatavad ainult mobiilsetes seadmetes. Mobiilirakendusi on võimalik esitada konkursile “Eesti mobiiliauhinnad 2015″.

Konkursi eesmärk on tutvustada uuenduslikke ja kasulikke e-teenuseid ning tunnustada nende loojaid. Konkursil osalemine on hea võimalus oma teenuste tutvustamiseks laiemale publikule (sh rahvusvaheliselt) ning riikliku tunnustuse kaudu tõsta teenuse usaldusväärsust kasutajate silmis.

Konkursile saavad kandidaate esitada nii teenusepakkujad kui ka rakenduste arendajad. Täpsemad nõuded teenustele ja taotluse esitajatele leiad reeglite alt.

Konkursile esitatud e-teenuste seast valitakse välja võitjad kolmes kategoorias ning peavõitja.

Konkursi kandidaatide seast valitakse välja ka teenused, mis esindavad Eestit rahvusvahelisel e-teenuste konkursil World Summit Award.

Konkursi kategooria- ja peavõit on riiklik tunnustus e-teenuste loojatele kui Eesti infoühiskonna eestvedajatele ja eeskujudele.

Olulised kuupäevad:
•24.aprill 2015 – konkursi avaüritus debatt “Kaduv teller ehk kas e-teenused on alati head?”. Lisainfo ja registreerumine
•11.mai 2015 – taotluste esitamise tähtaeg. Esita oma taotlus SIIN
•27.mai 2015 – selguvad iga kategooria 3 parimat, kes jätkavad kandideerimist kategooria võidule ja peavõidule
•05.juuni 2015 – selguvad konkursi „Eesti parim e-teenus 2015“ kategooriate võitjad ning üldvõitja

Konkurss „Eesti parim e-teenus 2015“ toimub EL struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.