Uudised

IT kaasamine aitab isegi jalgpallis väravaid lüüa!

Tänasel Tallinna Ettevõtluspäeval sai räägitud kuidas IT abil saab suurendada käivet mistahes valdkonnas. Ettekandes „Kuidas IT-ga raha teenida ehk IT ei automatiseeri lollust“ rääkisid ITL liikmesettevõtte esindajad Marko Saviauk ja Lauri Ilison läbi praktiliste näidete sellest, kuidas IKT saab teistes ärivaldkondades läbi koostöö ja IKT nutika kasutamise tegevust efektiivsemaks ja tulusamaks muuta. Kuulajatele tõestati praktiliselt kui suur osa meie elust on täna IT-ga seotud ja palju me tänu digitaalsete oskuste rakendamisele oleme kiiremad kui varem.

Kuna tänapäeval muutub üha olulisemaks ettevõte oskus analüüsida ja kasutada andmeid, mida jäljena oma tegevusega jätame ning inimene ise jääb nende seostamisega hätta, tulevadki appi arvutid. Näiteks vastne maailmameister jalgpallis, Saksamaa, oli nii edukas just seetõttu, et suutis analüüsida vastaste liikumisi ja mänge ning luua algoritmide arusaama põhjal parimad mängujoonised. Selle tulemusena vähenes senine 3,4 sekundiline pallihoidmise aeg lausa 1,1 sekundile ning tulemuseks…
Seega – kui ettevõttena oled julge, avatud ning nutikalt kaasad omas valdkonnas IT-d, võib tulemuseks olla isegi meistritiitel.

Pildigalerii FB-s