Uudised

ITL kutsub oma liikmeid IKT sektori jalgpalliturniirile FOOTBALL ICT 2013

Tänavune Eesti IKT sektori jalgpalliturniir FOOTBALL ICT 2013 toimub laupäeval, 14. septembril FC Levadia Maarjamäe jalgpallikompleksi kunstmuruväljakul. Ühtlasi on tegemist Elioni Spordiklubi lahtiste meistrivõistlustega.

Turniirile on oodatud kõikide Eesti IKT ettevõtete esindused, nii meeskonnad kui naiskonnad. Turniir toimub ühepäevasena, täpne formaat ja ajakava sõltuvad osalevate võistkondade arvust.

2012. aastal võitis meeste turniiri Starman I ja naiste turniiri EMT. Kokku osalesid 16 meeskonda ja 4 naiskonda. 2011. aastal võitis meeste turniiri Ericsson Eesti, naiste mängus oli EMT parem Elionist.

FOOTBALL ICT 2013 võitjaid autasustatakse rändkarikaga, nii meeste kui naiste turniiri kolme parimat medalitega. Täiendavalt autasustatakse karikaga Elioni Spordiklubi parimat võistkonda. Loodud traditsiooni kohaselt saavad pärjatud kõik osalevad võistkonnad ning turniiri silmapaistvaimad mängijad. Turniiri lõpetab taas mõnus ühine koosviibimine koos sinna juurde kuuluva auhinnagalaga.

Jätkuvalt on nii meeste kui naiste turniiri võitjatele eriauhinnaks üks treening koos FC Levadia esindusmeeskonnaga peatreener Marko Kristali ja abitreener Indrek Zelinski juhendamisel.

Kõik osalejad lähtuvad härrasmeeste kokkuleppest ning kaasavad oma võistkondadesse vaid ettevõttes töötavaid või firmaga otseselt seotud inimesi. Meeste Meistriliigas ega Esiliigas registreeritud mängijate kaasamine ei ole lubatud. Soovi korral võivad ettevõtted moodustada ühendvõsitkondi tingimusel, et ühine võistkond moodustatakse teise IKT firmaga või selles valdkonnas tegutseva organisatsiooniga.

Osalustasu 150 eurot ühe meeskonna kohta, naiskondadele 50 eurot.

Turniiri tulu läheb enam kui 300 õpilasega FC Levadia Jalgpallikooli tegevuse toetuseks.

Palun andke oma osalemisest teada hiljemalt reedeks, 21. juuniks aadressil indrek.petersoo@itl.ee.

NB! FC Levadia kaudu on võimalik broneerida treeninguteks Maarjamäe staadionit ning soetada Adidase jalgpallivarustust kuni 40% soodustusega. Huvilistel palun ühendust võtta klubi tegevjuhi Dmitri Skiperskiga (dmitri.skiperski@fclevadia.ee).