Uudised

ITL-iga liitus Kühne + Nagel

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga (ITL) liitus rahvusvaheline logistikafirma Kühne + Nagel AS.

ITL presidendi Anneli Heinsoo sõnul on väga tervitatav, et ITL on saanud omale auväärse liikme logistikasektorist. „Kühne + Nagel AS loob Eesti IKT sektorisse hulgaliselt uusi töökohti ja suurendab sektori eksporti, mis mõjutab meie majandust igati positiivselt,“ kommenteeris Heinsoo.

Kühne+Nagel AS juhatuse liikme ja IT Keskuse juhi Mart Amburi sõnul tahavad nad aktiivselt kaasa lüüa Eesti IKT kogukonna arendamisel. „Seega on ITL liikmeks astumine meie jaoks loogiline samm,” lisas Ambur.

ITL on info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga (IKT) tegelevaid ettevõtteid ühendav erialaliit, kuhu kuulub 75 ettevõtet. ITLi kuuluvate ettevõtete käive moodustab üle 90% Eesti IKT-sektori kogukäibest.

Kühne + Nagel avas oma Eesti harukontori 2006. aastal Tallinnas. Kühne + Nagel tegutseb täna rohkem kui sajas riigis, pakkudes mere-, õhu-, raudtee- ja maanteevedude teenuseid ning lepingulise logistika täislahendusi laiatarbe- ja tööstuskaupade, kõrgtehnoloogia, autotööstuse, jaekaubanduse, nafta- ja gaasitööstuse ning ravimitööstuse sektoris. 2012. aastal avas Kühne + Nagel Tallinnas ka oma IT-keskuse, et arendada ja hooldada innovaatilisi IT-lahendusi oma klientide jaoks üle maailma.. Keskuses töötab juba praegu rohkem kui 100 inimest.


Lisainfo
Jüri Jõema
ITL-i tegevjuht
6177 145
Jyri.joema@itl.ee

Mart Ambur
Head of IT Center Tallinn
Tel.: +372 6104567
Mart.ambur@kuehne-nagel.com