Uudised

Homme selguvad 2013. aastal Eesti IKT valdkonda kõige enam mõjutanud isikud ja ettevõtmised

Neljapäeval, 15. mail kell 16.00 tunnustab Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit Eesti IKT valdkonda 2013. aastal kõige enam mõjutanud isikuid ja ettevõtteid. Tänuüritus toimub Viktoria keskuses (Keevise 6, Tallinn) algusega kell 16.00.

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidul (ITL) on hea traditsioon tunnustada kevadisel üldkoosolekul ettevõtteid ja inimesi kelle tegu, idee või teenus on möödunud aastal ITL-i arvates kõige rohkem mõjutanud IKT valdkonda Eestis.

„See, kuidas e-oskuste ja IKT abil on võimalik muuta maailma, et teha elu kiiremaks ja mugavamaks nii vabal ajal kui tööl sõltumata tegevusvaldkonnast, on juba täna märkimisväärne. Tulevikus kasvab tehnoloogia osakaal meie kõigi elus aga veelgi,“ rääkis IKT tähtsusest majanduselus ITL-i president Anneli Heinsoo. „IKT ettevõtteid ühendava liiduna kannab ITL sotsiaalset vastutust. Oleme avatud ja valmis kõigi IKT valdkonnas tegutsevate ettevõtetega ühiste huvide nimel koostööd tegema ning tehnoloogiliselt pädeva nõuandjana soovime toeks olla ka teistele majandussektoritele. Aasta parimate tunnustamisega liidus soovime esile tõsta neid säravaid tähti, kelle igapäevane pühendumus oma tööle, nutikas viis leida targemaid lahendusi ning koostöö teiste valdkondadega on tugevalt mõjutanud nii IKT valdkonda kui ka kogu meie riigi käekäiku,“ lisas ta.

Auhinnad jagatakse järgmistes kategooriates: Aasta Idee, Aasta Tegija, Aasta Tegu, Aasta Läbimurdja.
Ajakirjanikud ja fotograafid on üritusele oodatud!

ITL on info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga (IKT) tegelevaid ettevõtteid ja organisatsioone ühendav erialaliit, kus liikmeid on täna 79. ITL-i peamine eesmärk on soodustada IKT sektori äri Eestis, pakkuda lisandväärtust Eesti majandusele ning hõlbustada ettevõtetevahelist koostööd. Lisaks IKT-le spetsialiseerunud ettevõtetele kuuluvad liitu ka mitmed ettevõtted teistest majandusharudest, mille põhitegevus on IKT-ga oluliselt seotud. Tuntumad neist on Eesti Energia, Kühne+Nagel, Swedbank, Advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous jt. ITL-i kuuluvate ettevõtete käive moodustab üle 75% Eesti IKT-sektori kogukäibest.

Lisateave:
Jüri Jõema, ITL tegevjuht
Tel: 6177 145; e-post: jyri.joema@itl.ee 

Heleri Vahemäe, juhiabi
Tel: 5115 521, 6177 145; e-post: heleri.vahemae@itl.ee  
www.itl.ee