Uudised

HITSA: Silmapaistvaima IKT-alase lõputöö autor saab 3000-eurose LHV stipendiumi

Sa kirjutasid IKT-alase bakalaureusetöö, mille läbi lugemine võiks olla kohustuslikuks kirjanduseks ka majandus- ja rahandusspetsidele? Ära jäta oma lõputööd ülikooli riiulitele tolmu koguma – saada see IT Akadeemiale ja võid osutuda selleks õnnelikuks, kes saab LHV Pangalt 3000 euro suuruse stipendiumi!

Stipendiumi summa kulutamise otsustad ise – olgu see algkapitaliks Sinu uuele ettevõtlusideele, tehnoloogiavarustuse täiendamiseks, inspireerivale reisile minekuks vms. Kandideerimise tähtaeg on 19. juuni 2014.

LHV Panga stipendium on mõeldud Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) hallatava IT Akadeemia (ITA) poolt aktsepteeritud bakalaureusetaseme õppekavadel õppivatele tudengitele, ärgitamaks tudengeid kasutama oma teadmisi ja praktilisi oskusi väljaspool info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) sektorit.

Stipendiumiga tunnustatakse IKT-alaseid bakalaureusetöid, mis aitavad kaasa Eesti majanduse arengule või finantssektori edendamisele Eestis. Tööde kirjelduste juures hinnatakse nende praktilist väärtust. Loe kandideerimise tingimustest lähemalt IT Akadeemia kodulehelt ja HITSA veebist.

IT Akadeemia on Eesti riigi, ülikoolide ja IKT sektori ettevõtete koostööprogramm valdkonna jaoks vajaliku tööjõuressursi tagamiseks ning IKT hariduse pakkumise arendamiseks Eesti- ja välistudengitele. IT Akadeemia programmi vahenditest finantseeritakse õppekvaliteedi parandamise meetmeid, makstakse tudengitele stipendiume ning viiakse läbi rahvusvahelist turundustegevust. IT Akadeemia programmi haldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus.

Lisainfo konkursi kohta:
Marily Hendrikson
IT Akadeemia programmijuht
e-mail: marily.hendrikson@hitsa.ee
tel: 628 5811