Uudised

Eesti IKT sektori jalgpalliturniir FOOTBALL ICT 2014 toimub 20. septembril

Eesti IKT sektori jalgpalliturniir FOOTBALL ICT 2014 toimub laupäeval, 20. septembril kell 10:00-16:00 FC Levadia Maarjamäe Jalgpallikeskuses (Tuulenurga 1).

Meeste turniiril osalevad 13 võistkonda: Eesti Telekom, Ericsson, Ericsson Supply Site I, Ericsson Supply Site II, Starman I, Starman II, Nortal, Helmes, Elisa, Levira, Playtech, Iglu/Bytetrain, Kühne+Nagel.

Meeste turniiri alagruppide loosimine toimub reedel, 12. septembril kell 14:00 FC Levadia kontoris Maarjamäel.

Naiste turniiril osalevad Elion, EMT, Ericsson ja Starman. Naiste turniiril mängivad kõik osalevad naiskonnad omavahel üheringilise turniiri.

Turniiri auhinnatseremoonia ja järelpidu toimub samal päeval kell 19:00 klubis LEGEnd (Narva mnt 36, II korrus).

Võrreldes varasemate aastatega on üks suur muudatus – nimelt kasutatakse seekord täismõõtmetes jalgpalliväravaid, et löödaks rohkem väravaid. Väravad on jalgpalli võlu ja sool!

FOOTBALL ICT 2014 võitjaid autasustatakse rändkarikaga, nii meeste kui naiste turniiri kolme parimat medalitega. Täiendavalt autasustatakse karikaga Elioni Spordiklubi parimat võistkonda. Loodud traditsiooni kohaselt saavad pärjatud kõik osalevad võistkonnad ning turniiri silmapaistvaimad mängijad.

Jätkuvalt on nii meeste kui naiste turniiri võitjatele eriauhinnaks üks treening koos FC Levadia esindusmeeskonnaga peatreener Marko Kristali ja abitreener Indrek Zelinski juhendamisel.

Turniiri Facebooki külg on leitav siit.

Turniiri toetavad FC Levadia, Elioni Spordiklubi, MTÜ Spordiselts ja ITL.