Watify töötuba: IKT-lahenduste parem juurutamine Eesti tööstuses

Rahvusvahelise tööstuse moderniseerimise edulugude platvormi Watify* töötuba toob Eesti ettevõtete ette praktilised näited ja juhtumianalüüsid Euroopast selle kohta, kuidas erinevate sektorite firmad on IKT abil oma äri uuele tasemele viinud.


 

Töötuba toimub Tallinnas Eesti Kaubandus-Tööstuskojas 20. veebruaril kella 13.00-17.15. Oodatud on ettevõtted, kes on huvitatud oma äriprotsesside optimeerimisest ja/või uute innovaatiliste lahenduste leidmisest koostöös IKT-sektoriga – töötoas on võimalik leida ka partnereid, kes oskavad teid digitaliseerimise protsessis toetada.

IKT-lahenduste parem juurutamine Eesti tööstuses​ 
Osalema on oodatud:
- Erinevate tööstussektorite ettevõtted
- IKT-ettevõtted.

Töötoa fookuses on:
• Tööstuse digitaliseerimise rahvusvahelised edulood – oma kogemusest räägivad erinevad ettevõtjad ja praktikud: Tischlerei Eigenstetter GmbH (mööblitööstus, Saksamaa), Ingelia (biomajandus, Hispaania) ja Taylor Steel (masinatööstus, Holland)
• Tulevikutrendid seoses IT rakendamisega nii tööstuse äriprotsesside optimeerimiseks kui uute innovaatiliste toodete (ühiseks) turuletoomiseks ja uute ärimudelite kasutuselevõtmiseks
• Praktiline matchmaking-sessioon erinevate ettevõtete omavaheliseks tutvumiseks ja  kokkuviimiseks, koostööideede arendamiseks 

Ajakavaga saab tutvuda siin. Töötuba on tasuta. Töökeel on inglise keel.

Palume registreeruda hiljemalt 16.02 siin. Lisaks on teil võimalus töötoa veebilehel luua enda profiili matchmaking-sessiooniks, seal saate ka näha teiste osalejate profiile ning leppida kokku 1:1 kohtumisi juba eelnevalt.  

Töötoa Eesti-poolseteks kaaskorraldajateks on ITL, Baltic Innovation Agency ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, elluviimist toetab Euroopa Liit, läbi Interreg programmist rahastatud projekti DIGINNO. 

Lisainfo: Rene Tõnnisson, Baltic Innovation Agency, rene@bia.ee, +372 502 9873 

*Watify on üle-Euroopaline platvorm, mille eesmärk on kokku koguda ja tutvustada parimaid näiteid ja edulugusid tööstussektori digitaliseerimisest. Töötoas osalemisega on Eesti ettevõtetel esmakordne võimalus sellest kogemustebaasist osa saada.