Välisvärbamise toetuse infoseminar

Work in Estonia korraldab 14. mail kella 11.00-12.30 välisvärbamise toetuse infoseminari, kus räägitakse välisvärbamise toetusest, sealhulgas toetuse jagamise tingimustest, taotlusdokumentidest ning toetuse eesmärkidest.


Välisvärbamise toetuse eesmärk on ergutada välisriigist värbamist info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ametikohtadele, et leevendada IKT kompetentsidega spetsialistide puudust kõikides sektorites.

Toetuse abil saab osaliselt kompenseerida välisriigist värbamisega seotud kulusid, näidates, et Eestisse on tööle jäänud välisriigist värvatud IKT kompetentsidega spetsialist (nii EL-ist kui ka kolmandatest riikidest). Toetuse summa on 2000€ välisspetsialisti kohta. Välisvärbamise toetuse kohta saab lugeda rohkem Work in Estonia kodulehelt

Lisaks tutvustatakse seminaril ka teisi Work in Estonia plaane välismaalt värbamise hõlbustamiseks, antakse ülevaade Rahvusvahelise maja avamisplaanidest, uuest välismaalaste abikaasade karjäärinõustamise teenusest, koostööprojektidest ja värbamisturunduse kampaaniatest.

Seminar toimub Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses (Lasnamäe 2, Tallinn, Linnahalli nimeline koosolekuruum 6. korrusel).

Vajalik on eelnev registreerimine hiljemalt 11. maiks.  

Work in Estonia