TTÜ transpordi- ja logistika suvekool

23. ja 24. augustil 2018. a. toimub järjekordne Tallinna Tehnikaülikooli transpordi- ja logistika suvekool, mille korralduses lööb sel korral kaasa ka Tallinna Tehnikakõrgkool ja PROLOG - Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing.


Tehnikaülikooli transpordiplaneerimise professori Dago Antovi sõnul keskenduvad nad sel aastal väga aktuaalseks kujunenud teemale – kuidas ohutult liigelda? „Kuid tavapärasest laiemalt tahame lisaks teeohutusele puudutada ka raudtee-, lennu- ja veeohutust, päästetemaatikat ja muidugi ka võimalusi tuleviku innovatiivsete lahenduste kaudu ohutust oluliselt parandada,“ kinnitab Antov. 

23.-24. augustil toimuva suvekooli fookus on neljal valdkonnal: 
raudtee-, mere- ja lennundusohutus;
pääste- ja kiirabi mured ning probleemid liiklusohutuse tagamisel;
liiklusohutus Eesti maanteedel ja linnatänavatel;
kas ja kuidas tuleviku IT lahendused suudavad muuta liikluse ohutuks?
 
Suvekoolis peavad ettekandeid tippteadlased ja -spetsialistid, näiteks Maanteeameti peadirektor Priit Sauk, Nordica piloot ja tehnikakõrgkooli lektor Rauno Raju ning tehnikaülikooli transpordiplaneerimise professor Dago Antov. Vaata kõiki esinejaid.
 
Logistikavaldkonna suvine tippsündmus toimub Tehnopolise majas, Tallinnas. Korraldajad on Tallinna Tehnikakõrgkooli logistikainstituut koostöös PROLOG – Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu ning TTÜ logistika ja transpordi teaduskeskusega. 
 

Kogu info, programm ja registreerimine: www.logistikasuvekool.ee 

Tallinna Tehnikaülikool ja PROLOG