Tšiili kick-off seminar

Tehnopol kutsub 25. septembril kell 13.00 algavale Tšiili kick-off seminarile neid, kes on mõelnud oma äri laiendamisele ja huvituvad Lõuna-Ameerika võimalustest. Üritus on inglise keeles ning vestluse vormis.


Alates sellest sügisest on Tehnopolil võimalus toetada uute tehnoloogiate eksporti Tšiili läbi tehnoloogiaettevõtete kontaktiotsingute ja kontaktreiside. Kui Lõuna-Ameerika turg tundub huvipakkuv, siis tule kuulama:

Kick-off seminaril tutvustame projekti 4SmartGrowth võimalusi, mille fookuses on targa linna lahenduste ekspordi toetamine Tšiili. Räägime, mida projekti raames teeme ja milliseid ettevõtteid projekti ootame.
Üles astub Eesti aukonsul Tšiilis, Felipe Ernst, kes on toetanud mitmeid Eesti ettevõtteid kohalikul turul. Felipe tutvustab Tšiili turu eripärasid ning jagab oma kogemusi turule sisenemisest. Lisaks on Felipe nõus peale seminari lõppu kohtuma ettevõtetega, kes on projekti raames Tšiili turust huvitatud.
Ootame külalisi esinema ka Rootsist, Tšiili suurimast ettevõtlusorganisatsioonist Pro-Chile Rootsi üksusest, mis tegeleb igapäevaselt Tšiili ettevõtetele kontaktide otsimisega.
Oma kogemustest Tšiili turul jagab ka Cleveron, kes sisenes sel aastal turule oma uudsete pakirobotitega. Kuidas Cleveronil turule sisenemine õnnestus ja millised on nende järgmised plaanid?
Lisaks jagavad kogemusi ka soomlased.

Tule kuulama ja ava oma ettevõttele uued võimalused Lõuna-Ameerikas! 

Projekt 4SmartGrowth on rahastatud Interreg Central Baltic programmist.