Tehnoloogiakonverents Tech Day 2018

13. septembril toimub Tallinnas tehnoloogiakonverents Tech Day, mille peateema on transformatsioon. Konverentsil vaadeldakse tehnoloogia ja digitaalse revolutsiooni mõju, riske ning võimalusi laiemas kontekstis: ettevõtetele, ärisektorile, ühiskonnale ning uuritakse, kuidas uute tehnoloogiate kaudu transformeeruvas maailmas ellu jääda.


Kuuel paralleelsessioonil saab kuulata kümneid eksperte üle Euroopa, kes jagavad enda praktilisi kogemusi juhtimise, tehnoloogia, innovatsiooni ja turvalisuse kohta. Kaasa saab lüüa praktilistes töötubades ja aruteludes. 

Tech Day on välja kasvanud Santa Monica Networksi (SMN) poolt korraldatud konverentsist Security Day – millest on 13 aasta jooksul saanud Eesti suurim tehnoloogiavaldkonna inimeste kohtumispaik. Konverentsi osalejate hulgas on IT-spetsialistid, IT-juhid, ettevõtete juhid, tehnoloogiahuvilised ning tehnoloogia valdkonna arvamusliidrid. 

Ühiste teadmiste ja kogemuste abil loome digitaalse ökosüsteemi, aitamaks muuta ühiskond turvalisemaks, teadlikumaks ja kaasaegsemaks.  

Osalejate arv on piiratud, registreeru juba täna!
Lisainfo konverentsi kohta

Santa Monica Networks AS