Tark Tööstus arendusmaraton Tartus

EAS-i, Tehnopoli ja Tartu Teaduspargi korraldatud arendusmaraton toimub Tartus 20.-22. novembril.


Veel on veidi aega registreeruda viimasele tasuta Tark Tööstus arendusmaratonile, et leida lahendusi väljakutsele tööstuse digitaliseerimise valdkonnast. Ootame arendusmaratonile eeskätt tööstusettevõtete tootmis-, arendus-, tehase- või üldjuhte ning IT-ettevõtete meeskondi, kuid ka kõiki muid oskajaid ja huvilisi, kes tööstusettevõtete väljakutseid soovivad meeskonnas lahendada. 

Millised need väljakutsed on, loe siit – ja anna registreerumisel märku, millise kallal neist eelistaksid pead murda või millise sooviksid oma ettevõtte poolt ise täiendavalt lahendamiseks tuua. 

Arendusmaratonil saab tööstusettevõte unikaalse võimaluse välja töötada lahendus enda äri pidurdavale probleemile, leida hea IT-koostööpartner nii selleks projektiks kui tulevasteks arendusteks, kaasata oma äri edendamisse tasuta ettevõtteväliseid kaasamõtlejaid - ekspertmentoreid ning IT-eksperte - ning läbi lahendada uue lahenduse tasuvusmudel ja valmis teha esmane prototüüp. IT-ettevõte saab konkreetse probleemipüstituse abil edendada oma tootearendust, leida potentsiaalse kliendi kas selleks või mõneks tulevaseks projektiks ning samuti kaasata arendustöösse täiendavat mentorekspertiisi.

Üritusest saab lähemalt lugeda ja ennast registreerida siin, eelmiste Tark Tööstus ürituste kohta vaata kokkuvõtteid siit (“Vaata möödunud üritusi” nupu alt). 

Oodatud on osalejad üle Eesti! Kohtumiseni Tartus!

Kadi Villers, innovatsioonijuht, Tallinna Teaduspark Tehnopol