Tallinn e-Governance Conference

29.-30. mail toimub Tallinn e-Governance Conference, kuhu oodatakse oodata 360 osalejat 76 riigist.


Konverentsil on 6 riiki esindatud ministritasandil: konverentsil osalevad Santa Lucia peaminister ja IT-minister, Ukraina ja Ghana riigisekretärid. Afganistan, Antigua ja Barbuda, Bangladesh ja Santa Lucia on osalema saatnud e-riigi arendamise eest vastutavad IT-ministrid. Kõik maailmajaod on esindatud! Euroopast 27, Aafrikast 22, Aasiast 16, Põhja-Ameerikast 2, Kesk-Ameerikast 4 , Lõuna-Ameerikast 2, Austraaliast/Okeaaniast 3 riiki. 

ELi 28st liikmesriigist on esindatud 18: Austria, Belgia, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Leedu, Läti, Kreeka, Poola, Prantsusmaa, Rumeenia, Saksamaa, Soome, Taani, Tšehhi ja Ungari. 

Konverentsi kõige kaugem osaleja tulevad Vanuatult ja Uus-Meremaalt. Kõige suuremad delegatsioonid tulevad Ukrainast ja Gruusiast.
 
E-valitsemise konverents toimub tänavu neljandat korda. Konverentsi korraldab E-riigi Akadeemia koostöös välisministeeriumi, Rootsi valitsuse, Tallinna linna ja Euroopa Regionaalarengu Fondiga.
 
Lähem info esinejate ja kava kohta ning otseülekanne aruteludest konverentsi ajal Tallinn e-Governance Conference'i veebilehelt http://tallinnconference.ee/