Saksa-Balti Kaubanduskoja ärireis Hamburgi 3D-printimise klastrisse

Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK) kutsub ettevõtjaid osalema 23.-24. maini 2019 eksklusiivsel ärireisil „3D-printimine", mis toimub Saksamaa juhtivasse 3D-printimise klastrisse Hamburgis.


Reisil tutvutakse 3D-printimise arengutega ja külastatakse mitmeid maailma juhtivaid Saksa ettevõtteid ja kogetakse seal 3D-printimise erinevaid aspekte otseallikast: aditiivse tootmise juhtivat instituuti Frauenhofer Institute for Additive Manufacturing; Euroopa suurimat lennukitootjat, A320 ning A380 lennukite tootmisüksust Airbus S.A.S-i ja insenerifirma ConmatiX-it. Samuti on plaanis külastada tsiviillennundussektori uurimis- ja arendusvõrgustikku ZAL – Zentrum für Angewandte Luftfahrtforschung, ka külastatakse individualiseeritud masstootmiseks mõeldud 3D trükimaterjalide turuliidrit Lehmann & Voss-i. 

Reis annab võimaluse koguda inspiratsiooni ettevõtetelt, kes spetsiaalselt selle grupi jaoks oma uksed avavad. Toimuvad ekskursioonid tootmisüksustesse ja võimalus on kogeda tipptehnoloogiat ning astuda vestlusesse erinevate oma valdkonna tippekspertidega. 
Kohapeal on saatjaks Saksa-Balti Kaubanduskoja projektijuht.
Keel: inglise. 
Registreerimine: kuni 22. aprillini  2019.

Täpsem info ja registreerimine Saksa-Balti Kaubanduskoja veebilehel.