Robotex Internationali konverents "Generatsioon R"

Osale meiega tehnoloogiavaldkonna tähtsündmusel – Robotex Internationali konverentsil "Generatsioon R", 30.11- 1.12 Tallinnas, Kultuurikatlas.


Robotexi rahvusvahelisel konverentsil osaleb üle 50 kõneleja ja 1000 tehnoloogiavaldkonna tippjuhi 20st eri riigist. Valdkonna mõjukaimad tegijad kõnelevad tulevikutehnoloogiatest ning sellest, kuidas need meie igapäevaelu, ettevõtlust ja äri kasvatamist mõjutavad.  

Maailma mastaabis arvamusliidrite poolt käsitletavad teemad on põnevad ning päevakohased arvestades valdkonnas toimuvaid kiireid muutusi ning väljakutseid pakkuvaid arenguid. Konverentsil käsitletakse teemasid nagu: tehisintellekt, masinõpe, andmeteadus, robotid, küberturvalisus, tööstus 4.0, logistika, kosmosetehnoloogiad, STEAM haridus, futurism jpt. Lisaks toimuvad ka erinevad paneeldiskussioonid ja töötoad robootika, tehnoloogia ja ettevõtluse teemadel.

Robotex International konverents on oluline sündmus kõigile, kes tahavad olla kursis tehnoloogia arengutega ning kohtuda maailmatasemel tippjuhtide ja investoritega, kes on juba tulevikku kujundamas!

Kasutades sooduskoodi KODA2018, saad soetada pileti -20% soodsamalt. 
Konverentsist lähemalt: https://robotex.international/conference/