Ringmajanduse konverents – Tark Tormab!

Keskkonnaministeerium ja Keskkonnaagentuur korraldavad novembris teist korda ringmajanduse konverentsi, mille eesmärk on tutvustada laiemale ringile ringmajanduse põhimõtteid, edulugusid ja algatusi, et kiirendada üleminekut ringsema Eesti suunal. 2-päevase konverentsi esimesel päeval arutletakse rohetehnoloogia ja digilahenduste rolli üle ringmajanduse edendamisel.


Ringmajandus ideena ei ole midagi uut, samas on vaja järjest rohkem tähelepanu pöörata võimalustele, mida üleminek ringmajandusele pakub. Konverentsi eesmärk on suunata ettevõtteid liikuma ringmajanduse ärimudelite praktiseerimise suunas ja suurendada koostööd erinevate osapoolte vahel.

Konverentsi esimesel päeval, 5. novembril tutvustame põnevaid ringmajanduse näiteid Eestist ja Euroopast ning arutleme rohetehnoloogia ja digilahenduste rolli üle ringmajanduse edendamisel.
Konverentsi teisel päeval, 6. novembril olete oodatud osalema ja kaasa rääkima temaatilistes töötubades, eesmärgiga tutvustada praktilisemat vaadet näiteks ringdisaini, ressursitõhususe, ehitusmaterjalide taaskasutuse ja biomajanduse teemadel. 

Konverentsil osalemine on tasuta!

Konverentsi esimene päev (5. novembril) toimub Noblessneri valukojas, Nobeli saalis (Peetri 10, Tallinn). 
Konverentsi teine päev (6. novembril) toimub Nordic Hotel Forumis, konverentsikeskuses (Viru väljak 3, Tallinn). 

Registreeri konverentsile: https://www.conference-expert.eu/et/ring2019