Mobile World Congress 2019 ühisstendis osalemiseks kandideerimise tähtaeg

EAS kutsub kandideerima Eesti ühisstendile mobiilisektori iga-aastasel rahvusvahelisel suurüritusel Mobile World Congress 2019, mis toimub 25.02–28.02.2019 Barcelonas Hispaanias. Kandideerimise tähtaeg 27. august.


Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid. 2018. a. messil osales 2400 eksponenti ja üle 107 000 külastaja. Messi veebilehekülg on www.mobileworldcongress.com

Eesti ühisstendile on oodatud osalema Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonisektori ettevõtted. Eesti ühisstend asub hallis 8.1.

Osalustasu ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu). Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Lisaks jäävad ettevõtja kanda osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud. 

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 27. augustiks 2018. Osalejate arv ühisstendis on piiratud. Kandideerimiseks palume täita elektrooniline ankeet, mis asub EAS-i kodulehel

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kandideerimine ja lisainformatsioon:
Kairit Sikkal, MWC 2019 Eesti ühisstendi projektijuht
Tel 627 9426. Kairit.Sikkal@eas.ee   
www.eas.ee/messid