MELT innovatsioonifoorum

MELT innovatsioonifoorum toimub 9. aprill 2019 Tallinna Kultuurikatlas. MELT innovatsioonifoorum on Tallinna Ettevõtlusameti ja Tallinna Loomeinkubaatori korraldatud igakevadine tulevikku vaatav inspiratsioonikohtumine.


Viimase kolme aastaga on MELT-ist kujunenud innovatsiooni keskpunkt, oodatud sündmus, mis koondab üheks päevaks erinevate äri- ja eluvaldkondade parimad praktikud, värsked tulevikuideed ja -tehnoloogiad, võimaldades avastada, õppida ning näha enda ümber erinevaid võimalusi innovatsiooniks. 

Tänavune MELT kaasab foorumil osalejad põnevatesse debattidesse, mis keskenduvad ringmajandusele, keskkonna hoidmisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele. Arutletakse tuleviku üle – kas innovatsioon päästab maailma? Räägime muuhulgas ka teadlikust tootmisest, uudsetest ärimudelitest ja tehnoloogiatest ning nende juurutamistest ettevõtetes. 

Keda oodatakse? Foorumile on oodatud ettevõtjad, investorid, leiutajad, loojad ja kõik need, kes tunnevad huvi tuleviku ning innovatsiooni vastu. Tulemas on mahukas programm, mille täidavad kogenud esinejad ja oma ala asjatundjad. Lisaks on avatud innovatsiooni showcase ala, mis loob ideaalse pinnase networking’uks ja uute ideede tekkeks!

Tingimused:
• Osalemine Showcase-alal on tasuta.
• Iga ettevõte saab oma käsutusse 1 pukklaua ja sildi ettevõtte nimega, kokku tuleb Showcase-alale u 30 eksponenti. Soovi korral võib tulla ka oma stendiga. 
• Igast ettevõttest ootame kuni 3 inimest. 
• Külastajad saavad Showcase-ettevõtetega tutvuda hommikukohvi ning lõunapausi ajal. 
• Palume kohal olla 30 min enne hommikukohvi algust, et sättida valmis oma ala.
• Roll up’id ei ole soovitavad, kuid igasugused tootenäidised jms, mis muudavad eksponendi teistest eristuvaks on teretulnud. 
• Kui vajate voolu (arvuti või mõni seade), siis palun sellest eraldi teada anda.
• Müük ei ole Showcase-alal lubatud.

Osalemine ja lisainfo:
Oma osalemissoovist palun teada anda hiljemalt 5. märtsiks, lisage osalemissoovile palun osalejate nimed ning kontaktid. Samuti ootame lühikest tutvustust (1 lõik). Palun lisage ka lingid uudistele, mis teie ettevõtte kohta on viimasel ajal ilmunud. Tagasiside toote/teenuse sobivuse kohta Showcase-alale annab korraldaja nädala jooksul. 

Eve Kärner, MELT Showcase ala koordinaator
Tallinna Ettevõtlusamet
eve.karner@tallinnlv.ee