Majandusjulgeoleku konverents 2019

20. veebruaril 2019 toimub Swissotel Tallinnas majandusjulgeoleku 5. juubelikonverents "Majandusjulgeolek Eesti 100Pluss visioon".


IKT ja küberturvalisuse strateegia teemadel esinevad konverentsil:

Raul RIKK, küberjulgeoleku nõunik, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kalev PIHL, juhatuse liige, SK ID Solution
Rain OTTIS, Infotehnoloogia teaduskond, Tarkvarateaduse instituut, TalTech  
Ats ONEMAR,  infoturbeanalüütik / CISA, Security Software
Klaid MÄGI, asepresident, CybExer Technologies
Kusti SALM, Kaitseministeerium
Agnes KASPER, Majandusteaduskond, TalTech, ENISA nõunik
Renee TRISBERG, juhatuse esimees ja tehnoloogia juht, SpectX

Ühe peateemana käsitleme konverentsil IKT sektori majandus- ja väliskoostööd ning Eesti uut küberturvalisuse strateegiat 2019-2022, samuti väljakutseid IKT sektori globaalses koostöös ja uusi arenguvõimalusi siin, koostöö parendamist avaliku ja erasektori vahel jm olulist. 

Konverentsi fookuses veel on Eesti ja globaalne välismajanduskoostöö ja julgeolekupoliitika; finantsjulgeolek / AML uus riiklik strateegia; Eesti digitaalne hüpe 100Plusss; julgeoleku hübriidohud sh propaganda, desinformatsioon, küberründed jt majandusjulgeoleku valdkonda kuuluvad huvitavad aruteluteemad.  
 
Konverentsi üheks välismaiseks peaesinejaks on Vadim KLEINER - Director of Research at Hermitage Capital Management, kes teeb ettekand teemal: „Red“ MONEY-laundering AFFAIRS related to Estonia.  

Tasulise konverentsi info, kava ja esinejatega saate lähemalt tutvuda ning konverentsile registreeruda veebis. Grupiga registreerumisel 10%-line soodustus. ITL-i esindajatele ja liikmetele registreerumisel kuni 11.02 soodushind 199 + km. (Tavahind praegu 249 + km).