Kutse osalema MELT innovatsioonifoorumi Showcase-alal

Tallinna Ettevõtlusameti korraldatav iga-aastane innovatsioonipäev ning Tallinna Loominkubaatori MELT foorum sulandusid üheks suureks inspiratsiooni täis MELT innovatsioonifoorumiks, mis toimub 10. aprill 2018 Tallinna Kultuurikatlas.


Päeva keskmes on inspireerivad lood, mis julgustavad muutustele, räägivad tootearendusest ja innovatsiooni ümber keerlevatest müütidest. Kolmes saalis astuvad lavale praktikud erinevatest elu- ja ärivaldkondadest, kes jagavad häid kogemusi ja tulevikusuundumusi tõestades, et igas nutikas idees võib peituda võimalus raketina taevasse tõusta ning maailma muuta. 

Kui Sinu ettevõttel on näidata midagi eriti põnevat ja innovaatilist, siis kutsume Sind oma ettevõttega osalema konverentsi raames toimuval Showcase-alal, kus tulevad esitlemisele vaid kõige innovaatilisemad tooted ja teenused.  

Ettevõtetel on võimalik tutvustada oma tegevust hommikul kohvipausi (kell 9.00-10.00) ja lõunapausi (12.00-13.30) ajal. Samuti saavad Showcase-alal osalevad ettevõtted tasuta kuulata MELT Innovatsioonifoorumi ettekandeid ning osaleda peale konverentsi toimuval jätkuüritusel. 

Osalemine ja lisainfo: Osalemine Showcase-alal on tasuta (müük ei ole showcase alal lubatud). Oma osalemissoovist palun teada anda hiljemalt 28. veebruariks, lisage osalemissoovile palun osalejate nimed ning kontaktid. Samuti ootame lühikest tutvustust (1 lõik). Palun lisage ka lingid uudistele, mis teie ettevõtte kohta on viimasel ajal ilmunud. Tagasiside toote/teenuse sobivuse kohta Showcase-alale annab korraldaja nädala jooksul. 

MELT Innovatsioonifoorum 

Võta ühendust: Eve Kärner, Tallinna Ettevõtlusameti Ettevõtluse arendamise osakond, turundusbüroo väikeettevõtluse peaspetsialist 
eve.karner@tallinnlv.ee, tel 6404 448