Juhtide klubi "Kuidas IKT valdkonnas tööjõudu välisriikidest allhankida?"

ITL-i liikmed, olete oodatud osalema selleaastases esimeses juhtide klubis, milles Netcorpi juht Paavo Pauklin jagab oma õnnestumisi ning ebaõnnestumisi teemal - kuidas IKT valdkonnas tööjõudu välisriikidest allhankida. Seminari aeg: 31.01 kell 9.30-11.30, koht: Hotell Olümpia, ruum Zeta (Liivalaia 33, 2 korrusel, restoran Senso kõrval).
 
 
IKT sektori üks peamisi arengut piiravaid tegureid Eestis on kvalifitseeritud tööjõu puudus. Üks võimalus antud probleemi lahendamiseks on tööjõu allhankimine (outsourcing) teistest riikidest. Paavo Pauklin on IT-tööjõu allhangete valdkonnaga tegelenud viimased 7 aastat ning aidanud üle 30 ettevõttel leida endale sobivad tarkvaraarendusmeeskonnad või arenduspartneri teisest riigist. 
 
Seminari raames räägitakse järgmistel teemadel: 
Millisel juhul on mõtet tööjõudu allhankida ning millisel mitte?
Kuidas vältida peamisi vigu allhankimisel?
Kuidas oma organisatsiooni välise arendustiimiga koostööks ette valmistada?
Kuidas valida välist arenduspartnerit?
Kuidas saada head hinda?

Paavo peamised kogemused allhanke valdkonnast on seotud idaeuroopa maadega, kuid töö käigus on kokkupuuteid olnud ka kaugemate maade arendusmeeskondadega. Lisaks tarkvaraarendajate leidmisele tegeleb Paavo veel ka ettevõtete nõustamisega allhanke valdkonnas. IT-tööjõu allhankimine on kallis ning vead on kerged tulema. Paavo kogemused ja teadmised aitavad valida paremat arenduspartnerit, vältida kalleid vigu ja leida just enda ettevõttele sobilik allhanke mudel, olgu selleks kas või oma arenduskeskuse loomine mõnda teise riiki.

Seminaril osalemiseks palun registreeruge hiljemalt 24.01.

ITL-i liikmetele on seminar TASUTA, kuid üritusele registreerumisel ning mitteilmumisel esitame teile arve summas 20 EUR+KM. 
 
Ürituse läbiviimist toetab Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest „Eesti IKT Klaster“ projekti raames. 
 
Rohkem infot: Maarja Rannama, projektijuht: maarja.rannama@itl.ee