ITS-valdkonna kaksiküritus innovatsioonist avalikus sektoris

Neljapäeval, 17. jaanuaril 2019 kell 10.00-14.00 toimub Tallinna Linnaarhiivi saalis (Tolli 6, Tallinn) innovatsioonipilootide workshop ja kell 14.00-16.30 ITS Estonia ja Tallinna Transpordiameti koostööseminar.
 
Kella 10.00-14.00 toimub innovatsioonipilootide workshop, kus räägitakse detailselt innovatsioonihangete/pilootide läbiviimisest. Töötoas vastatakse küsimusele - kuidas hankida lahendusi probleemile, mitte konkreetseid tooteid? Oma praktilisi kogemusi tulevad jagama Helsingi linna esindajad. Üritus on inglisekeelne ning kõigile osapooltele TASUTA. Detailne päevakava koos registreerimislingiga lisatud dokumendis.  
 
Kell 14.00-16.30 olete oodatud ITS Estonia ja Tallinna Transpordiameti koostööseminarile, mille eesmärgiks on transpordiameti erinevatest valdkondadest, nende väljakutsest ja tulevikuplaanidest ülevaate andmine ning innovatsioonivõimaluste leidmine koostöös ITS Estonia koostöövõrgustikuga. Üritus on eestikeelne. Üritusel osalemiseks tuleb registreeruda. Registreerumine toimub kuni 10.01 või kohtade täitumiseni. Seminaril osalemine on ITS Estonia partneritele TASUTA. Kõigile teistele rakendub osalustasu 20 EUR + käibemaks. 
 
ITS Estonia ja Tallinna Transpordiameti koostööseminari indikatiivne programm:
Avasõnad 
Ülevaade Tallinna transpordi infosüsteemidest ning tulevikuplaanidest nendega seoses – Andres Harjo, Tallinna Transpordiameti juhataja
Ülevaade järgnevate valdkondade peamistest väljakutsetest ning arenguplaanidest – Transpordiameti üksuste juhid
o Ühistransport ja liikuvus
o Parkimine
o Liikluskorraldus
Küsimused/vastused ning arutelu
Võrgustumine ning suupisted
 
Lisainfo: maarja.rannama@itl.ee