ITS Maailmakongress

ITS Maailmakongressil saab kokku intelligentse transpordi valdkonna kogukond üle kogu maailma.

Kongressil toimuvad uusi tehnoloogiaid ja valdkonna arenguid tutvustavad sessioonid, demonstratsioonid ning avatud on uuemate tehnoloogiate presenteerimiseks suur messiala. Kongress pakub erinevaid võimalusi kontaktide loomiseks nii avaliku- kui erasektori esindajate hulgas üle kogu maailma.
Kongressi teemadega on lähemalt võimalik tutvuda SIIN.

Ürituse raames toimub eraldi Põhjamaade sessioon Nordic Stream, mille raames plaanime koostöös Soome, Rootsi, Norra ning Taani võrgustikega eraldi linnade liikuvusprobleemide lahendamisele suunatud seminari, kus esialgsete plaanide kohaselt ka Eesti ettevõtted saaksid laval võimaluse oma lahendusi tutvustada. Püüame Eesti delegatsiooniga kaasa saada ka VIP-i, et Eesti teemadele kongressil rohkem tähelepanu püüda.

Ühtlasi on ITS Estonial ITS Nationals võrgustiku kaudu võimalik korraldada erinevaid lisaüritusi/kohtumisi teie poolt soovitud osapooltega üle kogu maailma. Sellekohaseid soove ootan nii kiiresti kui võimalik, kuna osalejate kalendrid täituvad kiiresti. Lisaks plaanime koostöös Smart City klastriga Eesti võrgustikule kohapeal ühist networking üritust.

REGISTREERUMINE: kongressil osalemine on tasuline, kuid kui saame Eestist kokku piisavalt suure delegatsiooni, siis grupina ITS Estonia kaudu registreerudes on võimalik taotleda allahindlust (5-10%). Selleks palun teatage mulle oma osalemissoovist hiljemalt 05.04 maarja.rannama@itl.ee.    

MAJUTUS: kuna suurte ürituste puhul tekib Kopenhaagenis majutuse osas väga kiiresti defitsiit, siis peaks selle broneerima kohe (võimalik läbi konverentsi korraldaja).

Täpsem info ja registreerumine:

Maarja Rannama
maarja.rannama@itl.ee
+372 555 82672 

Tegevuse läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond projekti “Eesti IKT Klaster” raames.