IKT Aastakonverents 2018: Digipööre

19. oktoobril toimub Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses IKT valdkonna majanduskonverents, kus tunnustakse Äripäeva IT ja telekomi valdkonna TOPi võitjaid, räägitakse visioonist ja arenguvõimalustest ning arutletakse erinevate ettevõtjatega võimalusi sektori kasvuks. Konverentsipäeva koostööpartner on ITL.


Konverentsi peateemad: 
Äripäeva IKT valdkonna TOPi võitjate väljakuulutamine ja autasustamine.
I SESSIOON: IT riik ja digitaalne tranformatsioon
II SESSIOON: IT juhtimine
III SESSIOON: IT ja kommunikatsioon

Ettekannetega esinevad ja erinevates arutlusringides saavad sõna IT ja telekomi valdkonna TOPi võitjad, ITL-i president Ivo Suursoo, Eesti erakondade IT valdkonna võtmeisikud, visionäär ja ettevõtja Taavi Kotka, Microsofti digitaalse transformatsiooni nõunik Rafal Rumian (Poola), SAP asepresident ja innovatsiooni evangelist Timo Elliott (Prantsusmaa), Your Impact Ltd asutaja ja tegevjuht Sue Gilkes (UK), HANZA Mechanics Tartu ja Narva tehaste juht Emöke Sogenbits, Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Jaanus Vihand, Circle K Eesti peadirektor Kai Realo ja kommunikatsiooniekspert Raul Rebane.
TOPi võitjate vestlusringi juhib Äripäeva peadirektor Igor Rõtov. 

Paneeldiskussioon “Eesti e-riigi tulevik”
Valimised on kevadel 2019 tulekul, millised on parlamendierakondade IT-alased platvormid ja strateegiad? Millised on valimislubadused? Reformierakonna esimees Kaja Kallas, Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder, Keskerakonna IT- valdkonna ekspert ja Riigikogu liige Erki Savisaar, Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Jevgeni Ossinovski, EKRE aseesimees Martin Helme. Vestlusringi juhib: IT ettevõtja ja visionäär Taavi Kotka.

Konverentsipäeva koostööpartner on ITL. Lisainfo konverentsi veebilehelt

Konverentsi osalemistasu on 349 eurot (km-ga 418,80 eurot). Soodushind kuni 08.10 on 279 eurot (km-ga 334,80 eurot). 

Õhtul toimub Eesti IT-rahva legendaarne rokipidu RockIT