Haridustehnoloogiakonverents Edu EXEX 2018

Haridustehnoloogia konverents Edu EXEX toimub kolmapäeval, 12. septembril ajaloolises Tallinna Kultuurikatlas, Põhja pst 27a.


Järjekorras 4. haridustehnoloogia konverents Edu EXEX teeb ülevaate haridustehnoloogia uudistest, mida sel korral on palju. 
Sündmusele on õla alla pannud Eesti hariduse tehnoloogilise arengu lipulaevad HITSA ja Innove, kelle ettekanded tutvustavad väga praktilisi tegevusi ja tööriistu, mis aitavad õppimist tõhusamaks ja huvitavamaks muuta. 

 

Konverentsi põhipartner on esmakordselt tehnoloogiahiid Cisco, kelle lahendused haridusvaldkonnas toetavad koolijuhtide ja õpetajate uuendusmeelseid ideid. Praktilist seost tööelu ja IKT valdkonnaga hoiavad sündmuse partnerid Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit. Ühe oma esimestest sõnavõttudest teeb ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist, kes lausub konverentsi avasõnad. 

Sõna saavad ettevõtjad, koolijuhid, õpetajad ning Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja. Kuuleme lugusid koolidelt, kes on tehnoloogiat edukalt õppetöös kasutanud, ning vaatame otsa GDPR-tondile: kas isikuandmete kaitsega on meie koolis ikka kõik korras? 

Konverentsi programm.  

Haridustehnoloogia konverentsi Edu EXEX saab otseülekande vahendusel jälgida.