Eesti äridelegatsiooni visiit Taani aprillis 2018

Kutsume osalema 18.-20. aprillil toimuval Eesti äridelegatsiooni visiidil Taani, mida korraldavad ühiselt Taani-Eesti Kaubanduskoda MTÜ, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ning Eesti Suursaatkond Kopenhaagenis.

 

Delegatsioon osaleb rahvusvahelistel ettevõtluspäevadel, mida korraldavad ettevõtlusarenduskeskused kahel suurimal Taani saarel - Sjælland ja Fyn. Delegatsiooniga liitumine annab ainulaadse võimaluse luua esmased kontaktid Taani turul või kasvatada juba olemasolevat müüki Taani.

Sisutihe 3-päevane programm hõlmab äriseminari, võrgustumist ja individuaalseid B2B kohtumisi Taani ettevõtete esindajatega, kes vastavad Teie ootsutele eelnevalt esitatud partnerkriteeriumite alusel.

Detailsema programmi ning registreerumisvormi leiate meie kodulehelt: http://businessdaysindenmark.decc.ee/ 

Registreerumise tähtaeg on 9. märts 2018. Kohtade arv on piiratud. Kohtade täitumisel on korraldajatel õigus registreerumine varem lõpetada. Osalejad tasuvad ise oma lennupileti eest. Sellele lisandub osalustasu on 500 eurot, mis katab ülejäänud kulud (majutus, toitlustus, kohalik transport, seminaril osalemine ja kohtumised). 

Lisainfo: 
Merli Lindberg, Taani-Eesti Kaubanduskoda MTÜ, merli.lindberg@decc.ee, Tel +372 502 4006 
või
Lucie Fallesen, EASi ekspordinõunik Taanis, lucie.fallesen@eas.ee, Tel +45 6064 3304