Tark/tööstus arendusmaraton keskendub tarneahela planeerimisele toormest tootmiseni

Esimene arendusmaraton toimub 19.-21. jaanuaril 2018 Tallinna Teaduspargis Tehnopol ning keskendub tarneahela planeerimisele toormest tootmiseni. Üritus on osalejatele tasuta.

 

Tule osalema ja võta lahendamiseks kaasa oma ettevõtte probleem, nagu seda teevad näiteks:

- Woodpecker Systems, kes otsib kiiremaid ja efektiivsemaid lahendusi puiduettevõtete vahelise tellimuste, saatelehtede ja tootmisinfo edastamiseks;
- Cannery OÜ, kes otsib efektiivsemat opereerimise võimalust jookide väiketootjatele, kellel kulub täna liiga palju oma võimekusest toote pakendamisele ja sellega seotud aruandlusele.  

Lisaks ootame lahendamiseks muid kitsaskohti, mis seotud tooraine tellimisega, tellimismahtude prognoosimisega, tooraine kvaliteedikontrolli teostamise ja analüüsimisega jne. 

Targa tööstuse temaatika teadlikkuse tõstmiseks ning tööstus- ja IT-sektori valdkonnaspetsiifiliste kompetentside jagamiseks oleme kaasanud ka valdkondlikke eksperte:

Tauri Tuubel - Defendec
Tähve Lõpp - Proekspert
Ivo Remmelg - Nordic Automation Systems
Tarmo Korõtko - InProSo
Indrek Ruiso - Eliko
Helen Kokk - Nortal
Jaan Murdla - Helmes
Raido Valgeväli - Woodpecker Systems 
Ingrid Joost - TKTK / TTÜ
Tarmo Saidla - ABB
Aleksandr Miina - Lean Enterprise Estonia
Ja neid lisandub veel.

Arendusmaratonil on kaasa lööma oodatud eeskätt just töösturid ja IT-ettevõtted, aga ka startupid, tudengid, arendajad, disainerid, turundajad ja teised targa tööstuse valdkonna huvilised.

Alusta uut aastat uue hooga ja anna oma panus, et aidata kaasa tööstuse digitaliseerimise arengule Eestis ja häkime üheskoos Eesti tööstused targemaks! 

Loe lisa ja registreeru üritusele: www.tehnopol.ee/tarktoostus 


Tallinna Teaduspark Tehnopol