Aalto Ülikooli Executive MBA-programmi infopäev

Aalto Ülikool korraldab 17. aprillil infoseminari, kus nad tutvustavad oma keskastme- ja tippjuhtidele mõeldud Executive MBA programmi.


Juhtimisele keskendunud õppekava sihtrühmaks on eelkõige keskastme- ja tippjuhid, kes soovivad end täiendada juhtimisalal, samas laiendades oma kontaktivõrgustikku regioonis.   

Aalto University Executive Education (Aalto EE) Executive MBA infotund toimub teisipäeval, 17. aprillil 2018 algusega kell 11.30 Hilton Tallinn Park hotelli (Kreutzwaldi 23, Tallinn) konverentsisaalis Sydney. 
 
Financial Times'i hinnangul kuulub Aalto Executive MBA (EMBA) programm omalaadsete seas ülemaailmselt TOP 1% hulka; Põhjamaades ollakse koguni teisel kohal. Aalto EMBA programmi edu põhineb selle mitmekesisusel, tipptaseme tegijatest õppejõududel ning paindlikul õppekorraldusel. Aaltos EMBA programmi raames omandatud oskusi ja teadmisi on kõrgelt hinnanud ja soovitanud ka kõik selle vilistlased. 
 
Päevakava: 
11:30 Aalto EMBA programmi tutvustus – ülevaade õppekava sisust ja ülesehitusest (Sanna Huuhtanen, Senior Program Manager)  
12:00 Vilitlased Aalto EE programmist – oma kogemusi jagavad Aalto Executive MBA õppekava vilistlased, kütuse- ja kindlustussektori tippjuhid  
12:30 Küsimused, diskussioon ning suupisted 

Infotund toimub inglise keeles. 
 
Palume anda oma osalemissoovist teada hiljemalt reedeks, 13. aprilliks aadressil AaltoEE@corpore.ee, samale aadressile võite suunata ka kõik üritust puudutavad küsimused. 
 
Lisainformatsioon: www.aaltoee.com/aaltoemba