Tehnoloogiamess Consumer Electronics Show, Las Vegas

6-9. jaanuaril 2014 toimub Las Vegases USA-s  rahvusvaheline Consumer Electronics Show® (CES). CES kutsub osalema tehnoloogiaettevõtteid ja ettevõtlushuvilisi, kes vaimustuvad uutest tehnilistest lahendustest ning tahavad saada ülevaadet valdkonnas toimuvast ühest kohast.

Nelja päeva jooksul toimuvad mess, seminar, ärikontakt kohtumised ja kümned tooteesitlused. CES raames saavad kokku kõik suurimad tehnoloogiaettevõtted ja startup´id, osaledes oma toodetega messialadel ja ärikohtumistel.

Valdkondlikult on CES-i fookuseks seotud juhtmevabad lahendused erinevates tööstusharudes (sh tervisetehnoloogia), 3D printimistehnoloogiad, uudsed tehnoloogilised lahendused igapäevaelektroonika- ja toomisvaldkondades.

Kohtumisele on oodatud üle 15 000 osaleja ja enam kui 3500 esitlevat tehnoloogiaettevõtet 150 erinevast riigist.

Osalema on oodatud investeeringuid otsivad startup ettevõtjad, ingelinvestorid ja VC fondide esindajad, teadus- ja tehnoloogiaparkide ettevõtted, õlikoolide spin-off projektide esindajad, inkubaatorite ettevõtted ja tehnoloogiaettevõtted.

Samuti on võimalus (esma)esitleda oma nutikat toodet või teenust tuhandetele külalistele ja enam kui 4000 tehnoloogiaajakirjanikule, kasutades selleks CES pakutavaid demo-võimalusi või messikeskuseid.

Rohkem informatsiooni Consumer Electronics Show® kohta leiate aadressilt: www.cesweb.org. Samuti on lisainfo saamiseks võimalus ühendust võtta Tallinna Teaduspargi Tehnopol IKT valdkonna juhi Toomas Türkiga, aadressil toomas.tyrk@tehnopol.ee.